Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberre kiírt kismamák...

Novemberre kiírt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hányadik baba? Tudjátok már, hogy mi lesz? Rosszullétekkel, hogy álltok? Van fogadott orvosotok? Hol fogtok szülni. Bocsi a sok kérdésért. Ha valamire kíváncsiak vagytok én is szívesen válaszolok a kérdéseitekre. Boldog babavárást.
2012. júl. 2. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Remélem nem gond,ha én is írok,mert én nem novemberre,hanem októberre vagyok kiírva.Október 27-re!:) 2.baba,van már egy 5 éves nővére,Dorina!:) Most kisfiam lesz,akinek a neve Ábel lesz!:) Tervezünk harmadik babát,egy kisfiú.Egy Áront:) Semmi bajom/gondom/rosszullétem nincs.Boldogabb vagyok,mint nem várandósan.Van fogadott orvosom,igen.Pécsen fogok szülni,bár most Lengyelországban tartózkodom.És te? Első baba?Mi lesz a neve?:)
2012. júl. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia, nov.30-ra vagyok kiírva, rosszullétem egyszer sem volt, 8 éves a nagytesó, vele is csak 4-5 alkalommal volt összesen. Van fogadott dokim, eddig orvosilag és emberileg is korrekt és szimpatikus, remélem így is marad! :) Salgótarjánban fogok szülni. Már az is majdnem biztos, hogy császárral. Ennek annyira nem örülök, de val.szín muszáj. Ma vagyok 18+3. Még nem tudom a nemét, 2 nap múlva lesz UH, de csak a kötelező, 2D-s, szerinted lehet ott már látni, hogy lány vagy fiú? Írj magatokról!! Minden jót!
2012. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

November 4-re vagyok kiírva, kislány lesz.

Minden nagyon szuper, leszámítva a meleg miatti álmatlan éjszakákat. :(

Kiságyat, rucikat már vettünk, szépen apránként szeretnénk mindent beszerezni.

És Te kedves kérdező?? Veled mi a helyzet?

2012. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

November 7. :) Nemet még nem tudunk, mert nem mutatja magát a drágánk, de jövőhét kedden kiderül, mert sajnos magzatvízvizsgálatot kellett csinálni ami kimutatja 100%ra a baba nemét. Eddig úgy tűnik, hogy Debrecenben fogok szülni, bár a párom költözni akar az ország másik felére, aminek egyrészt örülök másrészt agyrémet kapok tőle. Ha költözünk Szombathelyen fogok szülni. :D Rosszulléteim már majdnem lassan egy hónapja elmúltak, reggelente van még kis émelygésem, de belefér. :) Babaruhákat csak fehéret és világos színeket szerzek be, hogy jó legyen. :) Ja amúgy első baba! :)

Boldog babavárást Mindenkinek! :)

22 hetes :)

2012. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! November 17- re vagyok kiírva. NAGYON aktív a pocaklakó :) Még nem tudjuk a nemét , jövő csütörtökön talán megmutatja végre! Van egy 2 éves hercegnőm, Hanna. :) Ha kislányunk lesz megint, akkor Lili lesz, ha kisfiú, akkor viszont fogalmunk sincs :) . Zalaegerszegen fogok szülni. Rosszullétek a 12. hétig nagyon voltak, aztán mintha elvágták volna! 21. hetet töltöm pénteken, eddig csak 1kg-ot híztam, aminek nagyon örülök!
2012. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én is Pécsen fogok szülni, mint a kedves első válaszoló. Első baba. Nemét még nem tudjuk. De ha kislány lesz akkor Petra, ha kisfiú akkor pedig Máté. Fogadott orvosom még nincs, de szeretnék, csak keresem a megfelelő személyt. Rosszullétek szerencsére elkerültek. Nagyon jól viselem a babavárást. Ezzel a meleggel jobban meggyűlik a bajom, pedig nyári születésű vagyok, de úgy tűnik nem függ össze a kettő. Eddig csak a babakocsit vettük meg, azt is csak most hétvégén, a többit meg majd szép apránként. A szüléstől nem félek, inkább attól, hogy milyenek lesznek bent az emberek. Nem-e fognak lenézni a korom miatt. Amúgy is olyan érzésem volt a múltkor is mikor vártam az orvosra, hogy nem igazán akarják elhinni, hogy novemberre vagyok kiírva. Tény, hogy vékony vagyok, és nincs nagy pocim, de hát nem lehet mindenkinek nagy. Mindenki más, mindenki más géneket örökölt és ez így van rendjén.


Minden jót nektek!

2012. júl. 2. 23:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Hello! Én nov. 21-re vagyok kiírva. 31 éves vagyok, 3. baba lesz. Van már egy 4 éves kislányom és egy 2,5 éves fiam. Az eddigiek alapján ismét kislányom lesz :-). Nagyon örülünk neki, kislányt is szerettünk volna megint. Az elején én rosszul voltam (az első kislányommal szintén, fiamnál nem..), de már ez elég rég elmúlt, csak a meleget viselem nehezen.. Van saját szülészorvosom, Kecskeméten fogok ismét szülni.
2012. júl. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem első baba, és nov. 25-re vagyok kiírva. A 12. héten 99%-ra mondták, hogy kislány...meglátjuk. :) Talán túl vagyok a rosszullétek nehezén, de van úgy, hogy visszatérnek a reggeli hányingerek. A meleget én sem bírom, csak a hűvi szobában a ventilátor mellett. Örülök neki, hogy nem most nyáron szülök, mert ilyenkor a kórházba meg lehet gyulladni, ott még a levegő sem jár. Jó lesz az a novemberi időpont. :) Nekem is van fogadott orvosom. Hát mindenkinek Kívánok további Boldog Babavárást, és szerencsés szülést novemberben!

27/L

2012. júl. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Első baba, kislány, november 13-ra vagyok kiírva. Rosszulléteim csak kb a 12. hétig voltak, egész nap tartó hányingerekkel, de csak ennyi volt... Kisvárdán fogok szülni, van fogadott orvosom is. Jól érezném magam, csak kikészít az a várakozás, hogy egészséges-e a babánk. Ugyanis el kellett mennünk magzatvízvételre (rossz AFP, Down-kór-veszély 23 éves vagyok!!!)és most várjuk, hogy elérkezzen az időpont, amikor vissza kell mennünk. Ez pedig jövőhéten lesz. Tudom, nem jó, ha a kismama streszes, izgul, de mit lehet csinálni ilyen helyzetben?
2012. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, én is izgulnék. Nekünk szerencsére eddig minden eredmény jó lett, de maximálisan átérzem a helyzeted! Kívánok sok erőt, és sok-sok pozitív gondolatot!! Biztos minden rendben lesz a kis Pocaklakóddal. Tudod, annyiszor olvasni, hogy fals eredményt hozott az AFP! Tuti Nálad is ez van!!!

Majd írd meg, hogy mi lett!

24+5 hkm

2012. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!