Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Számítógép előtt ülve 10 perc...

Számítógép előtt ülve 10 perc után hányingerem lesz, mitől van ez? 12 hkm

Figyelt kérdés
Ha felállok, elmúlik. Azért aggódom, mert nemsokára ülőmunkát kapok gép előtt, lehet összefüggés?

2012. júl. 3. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
A monitor frissítése milyen? A rossz minőségű, régi monitorok vibrálása okozhat hasonló tüneteket.
2012. júl. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Philips 170S, ez van ráírva, bővebben nem tudok róla. Vékony monitor.
2012. júl. 3. 09:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet rossz a szemed, az okozhat fejfájást és hányingert. A terhességnek semmi köze hozzá!
2012. júl. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A monitor frissítése úgy tudom, nem a típusától függ, hanem a beállításoktól.


Amúgy én sem hiszem, hogy a terhességtől van. Talán rossz a szemed, erőlteted, stb. Akkor is megvan ez, ha nagyobbra állítod a betűméretet? Jobbra lent egy kis nagyító, mellette egy %-os szám. Állítsd nagyobbra.

2012. júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az itthoni szamitogeppel semmi bajom nem volt soha, de a munkahelyivel igen.

Terhesseg elott semmi bajom nem volt tole, es kb 10 hetes terhessegtol kezdve munkahelyemen 30 perc utan rosszul lettem, mikor elkezdtem dolgozni. Szedultem, hanyingerem volt. Ha felalltam, kimentem, utana elmult. Ha itthon gepeztem semmi bajom nem volt. Csak bent a cegnel.

Szoval valoszinu valami beallitasi problema lehet, es szerintem lehet koze a terhesseghez, mashogy vagy erzekeny ra.

Probald meg a beallitasokat megvaltoztatni. A monitor rezgeset vagy mittomen. Kerdezz meg egy szamitogepes embert. :-)

2012. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem ugyanez volt az első trimeszterben szinte végig. Sőt, ha telón neteztem, akkor is. Azt hittem, h csak nekem van ilyen, de ezek szerint nem. Ha szerencséd van, neked is hamarosan elmúlik. :)


14 hetes kismami

2012. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy magától az ülésmódtól, összenyomódik valami bennem, vagy ilyesmi. Majd megnézetem a monitort párommal.
2012. júl. 3. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!