Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes terhes vagyok, az...

19 hetes terhes vagyok, az este nagyon rosszul voltam. hányingerem volt, belső és külső remegésem volt. 3-4 percig, aztán 5 perc semmi és újra. Mitől lehetett?

Figyelt kérdés
közben elmentem wc-re , hát ha hasmenés lesz, de nem, viszont 5percenként pisiltem és nem ittam közben mégis volt mit.lehet, hogy hülyeség de már a magzatvíz távozására is gondoltam.a vérnyomásom és a pulzusom a szokásos volt.ma már rendben vagyok, igaz gyengécske, mert nem aludtam valami sokat.lehet valami baja a babának vagy nekem, vagy mi volt ez az egész?
2008. márc. 5. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem véreztél és nem volt erős görcsöd, akkor szerintem a babának nincs baja. Nem lehet, hogy elkaptál valami vírust?
2008. márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szédülni nem szédültél? Nem lehetett a vércukrod?Lehet leesett,bár a pisilést nem magyarázná.
2008. márc. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, nem szédültem, és semmi fájdalmam nem volt.a baba meg már mocorgott azóta, csak nem értem az egészet.és totál nyogodt körülmények között voltam, a tv előtt hevertem :)
2008. márc. 5. 13:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen 2 hete, én is megilyedtem.Csak én nem a terhességnek tulajdonítottam, hanem szoktak megérzéseim lenni,pl mikor öcsém kórházba került vagy apám elhagyta az autó kerekét. Msot azt hittem, mamámmal van valami, mert én éjjel ébredtem erre a rosszullétre.

Rázott a hideg, remegtem, hányingerem volt, bár nekem hasmenésem is egyszer. Aztán elmúlt kb 2 óra alatt, és azóta sem jött elő. És a család is jól van.-)

2008. márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, már megpróbálok nem gondolni rá
2008. márc. 5. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!