Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, akinek rosszak...

Van olyan, akinek rosszak voltak a méhszáj értékei, mégis végig ki tudta hordani a babát?

Figyelt kérdés
28 hetesen 2111-es értéket (rövidült, nyitott) talált dokim és beküldött kórházba feküdni, bár csak annyit mondtak,hogy szedjem a magnéziumot,szóljak,ha nagyon sokszor keményedik a hasam. Volt valakinek hasonló tapasztalata?

2012. júl. 3. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:

mindenre van példa, szerencsére jó példa több van.:)

Sok kérdést elolvasok itt ezzel kapcsolatban, nekem is ez a problémám, és nagyon sokan végig kihúzzák!

2012. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igaz nekem csak a méhnyakam rövidült le másfél cm-re és fel is van puhulva 23 hetes korom óta.és már 38+2 hetes vagyok.de már most várom hogy megszülessen mert nem bírom a meleget.adokim annak idején beijesztett a koraszüléssel.
2012. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem a kezdetektől volt 2000-es, később meg sem néztem, mert nem akartam idegeskedni, és magnéziummal 39 héten szültem császárral.
2012. júl. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 27.hét végétől a 37.ig bent kellet lennem rövidülés állandó keményedés Y alakú nyílás és egy koraszülés miatt. 40+2 hétre született a fiam :) 3700gal.

Egy jó tanács ha keményedsz bármennyit is azonnal kérj magnéziuminfúziót és minden héten minimum 4-5öt kaptam. Így húztam ki. Ja és hormont is adtak progeszteront minden héten egy szuri.

Ami még segített a pozitív gondolkodás pedig nekem otthon volt a 3 évesem így elég kemény volt pozitívnak lenni, minden nap olvastam a Bibliát. Eldöntöttem hogy nekem lesz ez a babám is koraszülött. Csak wcre és zuhanyozni keltem fel. Hidd el sikerülni fog neked is Sok erőt kívánok!

2012. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi a helyzet!
2012. júl. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most lettünk 36 hetesek, több mint 2 és fél kilós a gyerkőc és még magasan van a feje, méhszáj érték változatlan,pedig nem kíméletem magam,sajnos nem igazán tehetem meg,de magnéziumból 6*500-at szedek naponta,remélem még hajlandó benn maradni pár hétig :)
2012. aug. 18. 04:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok, a végén túl is hordod mint én :D
2012. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!