Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 32 hetes terhes vagyok és...

Ha 32 hetes terhes vagyok és az van a papíromra írva, hogy 2100ra már nyitva van a méhszáj az már baj?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mire kell figyelnem, fürödhetek még kádban?
2012. jún. 27. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A kádfürdő tovább lazíthatja a méhszáj izomzatát, de egyéb hátrányai is vannak, ha nyitott a méhszáj. Langyos vízzel zuhanyozz inkább.
2012. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2100, azt jelenti, hogy a méhnyak megrövidült, és elkezdett nyílni a külső méhszáj. Nem nagy baj, de a kádban fürdést én is hanyagolnám. Mostantól figyelj oda, hogy hol mész ki, milyen wcre mert megnőtt a fertőzésveszély, így pl strandolni sem ajánlatos. Ügyelj a tisztaságra, a gyakori fehérnemű váltásra.
2012. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 25. héttől volt ilyen. Próbáltam pihenni, bár sokat nem tudtam a 2 éves gyerekem mellett. 37. hét elején született meg a 2. babánk.
2012. jún. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat:)
2012. jún. 27. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!