Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a nőgyógyász megmondja,...

Ha a nőgyógyász megmondja, hogy körülbelül mennyit vár a szülésért (70), de közben sajnos váratlanul császár lesz (ugyanannál a dokinál), akkor a császár többe vagy kevesebbe kerül, mint a természetes úton való szülés? Ti mennyit fizetettek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 00:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
amennyiben megegyeztetek annyit adj...sztem
2012. júl. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
...fizettetek, bocs az elírásért.
2012. júl. 4. 01:04
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok.egyébként hol szülsz?csak mert nekem ez az összeg olyan soknak tűnik.igaz én vidéken szülök de nekünk a fele lesz+ a szülésznő.
2012. júl. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát Budapesten :-(
2012. júl. 4. 01:08
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Van aki többet ad, van aki nem! Szerintem a 70 ezer sem kevés! Én nem adnék neki többet!
2012. júl. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
Én meg azt nem értem, hogy mindenki sír rí hogy a magánorvos és hálapénz, de kérem szépen...nem véletlenül épp mi emberek szoktattuk-és szoktatjuk folyamatosan hozzá őket???Nagyon durva, 70 e Ft-ot adni azért ami neki a munkája. Nem értek egyet ezzel. Nyilván a magánrendelésért fizetni kell, de ennyi, amiről tud adni számlát. És a szülésről nem fog tudni adni. Én pl. egy árva fillért sem fogok fizetni, pedig magándokim van. Tudjátok-vissza nem rakják már a babát :) és ha esetleg első gyermek és az orvos megváltozik ezen pénzhiány hatására, hát Istenem, van még ezer rajta kívül.
2012. júl. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%

Hát utolsó.....nem semmi hozzáállás. A magánorvos bemegy a szabadnapján, éjjel, lehúz veletek egy plusz műszakot, igénybe veszed a szaktudását, amikor ő nincs beosztva. Tulajdonképpen te szolgáltatást vársz el, amiért nem fizetsz.....Ha ügyeletesnél szülsz, az más, de ha bemegy a dokid, annak igenis van tarifája, mint ahogy manapság mindennek, még ha a kórház felszereléseit is használja....Ha azt is ki kellene fizetned tegyél a 70ezer mögé még egy 0-át. Ledöbbentem :( Én már attól kellemetlenül érzem magam, hogy minden nst után megvizsgál, megbeszéljük a továbbiakat, de nem fogad el semmit.

40+4 hetes kismama

2012. júl. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
Ajajj, azért annyira nem kell sajnálni az orvost, számold ki hányszor nem ad számlát, és az neki mennyibe van. És tudod mikor ő letette a vizsgát, és orvosi esküjét, nem a lóvéra esküdött fel. alapból van egy fizetése+a magánrendelés+ilyen szülésekért és egyéb műtétekért adott hálapénz. Szerinted normális az, hogy a magyarországi átlagkeresetet-havit-odaadod egy szülésért ahol tulajdonképp te szenvedsz meg a vajúdás során, ő pedig néha benéz, elvágja a köldökzsinórt csinál 3-4 öltést és megy haza...?VAGY átvágja a hasad, és 5perces műtéttel megvan a babóca? Sztem régen sem így volt, és most sem igy kéne lennie,dehát ti tudjátok, ha ilyen sok pénzetek van, hajrá-fizessétek a nyaralását (amit az adócsalásból nyomat,ugye,ugye?-de szívesen fogadok számlákat,ha kapott már valaki aki fizetett ezért)
2012. júl. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos a mai világban ez van, de nem kötelező magánorvost fogadni. Egyébként a 70 ezer nem is olyan sok (persze sok pénz, nem úgy értem), csak hát azt szokták mondani, hogy a szülés az egyszeri vizsgálati díj 10-szerese. Nálunk 12 ezer egy alkalom.
2012. júl. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%

Nekem az én szimpatikus,hogy kiköti mennyit kér!

Hála pénz, annyit adok, amennyire elégedett, amennyire hálás vagyok!

Ha mindennel elégedett vagyok 70.000, ha valami nem tetszett, akkor csak 50- 30.000.


Annó volt 1 epeműtétem!

Rendes volt a doki, egy ágyas szobába rakott, kivette az epém, 1 napot voltam bent, mindennoké volt, vidéken adtam neki 30.000 ft-ot, akkor az szép pénz volt!


Na rá 3 hónapra, a sebem elkezdett dagadni, fájt, kifakadt, vissza mentem, bent maradt egy varrat, kivette, de utánna nagyon rondán forrt össze, akkor megbántam hogy annyit adtam neki!


Szülésnél 7.000 volt a magánrendelés tarifája, gondoltam adok neki 70.000 szülés után.

Császár lett a vege!

Szülés után bejött 1 percre a kórterembe, megkérdezte hogy vagyok, ment is.

A nővér nézte a sebem, cserélte a kötést, adta az injekciókat.... Ajándék kosarat kaptak.


Igazából úgy ereztem a vajúdás alatt 2 óránként jött 2 percre be, a szülésznő takarította fel a hányásom 3x, vizsgált meg ült mellettem ...


50.000 kapott az orvos, mert nem éreztem azt hogy foglalkozott volna velem, varrat szedésnél kérdeztem mikor menjek kontrollramiatt mondta nem kell mennem. Kimentem a férjemhez, boríték elő, bele 50, oda adtam neki, azóta nem is voltam nála. 20- at pedig a szülésznőnek adtuk.

2012. júl. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!