Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vagy két napja érzek valami...

Vagy két napja érzek valami mozgolódást a pocimban, és ma egész nap hányingerem volt, pedig az már elmúlt 14 hetesen. Most 19 h. vagyok. Normális hogy megint visszajött? Volt már másnak is így? Lehet köze ahhoz hogy éreztem a babát?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 02:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahhoz nem hiszem, hogy köze lenne, hogy érezted a babát! A terhességi tünetek visszatérhetnek most vagy akár később is! Igyál sok folyadékot ezekben a meleg napokban!

39+5 hkm

2012. júl. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 23 hetes vagyok és pár napja nekem is megint hányingerem van, de én úgy gondolom, hogy a nagy meleg miatt van.

Egyébként pedig igaza van is elsőnek is! Bármikor visszatérhet. Sőt! A vége felé sokaknak visszatér.

A mozgáshoz biztos nincs köze, esetleg ahhoz, hogy ahogy nő a méhed, egyre kevesebb a hely a belső szerveknek.

Kitartás!

Boldog babavárást!

2012. júl. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszike!Könnyű szülést! :)
2012. júl. 4. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!