Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész éjszaka fájásaim voltak...

Egész éjszaka fájásaim voltak 30 percenként, reggelre elmúlt, akkor vajon tágultam is?

Figyelt kérdés
Csütörtökön leszek 37 hetes 2. baba és eddig zárt volt a méhszájam. Lehet már nem az?
2010. nov. 9. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül tágultál is....szerintem csak jósló fájás volt..
2010. nov. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőhöz, de azért reméljük tágulás is volt a jósló fájások oka! :-)
2010. nov. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam mára virradólag. Már számoltam, hogy meddig tart és sűrűsödik-e. Én ma vagyok 37+1, és ma voltam CTG-n és a dokimnál. Múlt héten még 3000-es volt a méhszáj, ma viszont 2110. Tehát tágultam. Azt nem tudom megmondani, hogy ez kizárólag az éjjelnek köszönhető-e, de biztos, hogy közrejátszott. Nekem is 2. baba.


Könnyű, gyors szülést és boldog babázást!

2010. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát remélem volt valami értelme hogy éjszakáztam :-) majd kiderül.
2010. nov. 9. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!