Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szopiparna.hu-ról érdemes...

Szopiparna.hu-ról érdemes szoptatós párnát rendelni vagy kidobott pénz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem onnan van és szuper, bár én szoptatáshoz nem használtam, csak terhesen aludni.

Mellesleg eladó... :)

2012. júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom,hogy onnan érdemes-e rendelni,de ha az a kérdés,hogy megéri-e venni egyet,én azt mondom,hogy igen.Mondjuk ismerőstől vettem használtan,szoptatásról még nem tudok nyilatkozni,viszont én már csak azzal tudok aludni.Nagyon kényelmes,ki tudom magam támasztani vele ahol kell.Szoptatást meglátjuk,de ki fogom próbálni mindenképpen.Én azt mondom megérte.

30hkm

2012. júl. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én onnan rendeltem plusz huzattal, nagyon szerettem, itthon csak azon szoptattam mindkét gyereket 2 évig összesen. Ágyneműt is onnan rendeltem. Szerintem jó és olcsó cuccaik vannak.
2012. júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem onnan rendeltem, hanem anno egy börzén vettem újonnan, és szoptatásról még nem tudok nyilatkozni, de szó szerint imádok vele aludni! :) Most, hogy már a pocakom is egyre nagyobb ütemben növöget, nagyon jó, hogy egy félig oldalt/félig hason alvópozíciót úgy tudok vele felvenni, hogy a hasamat a legkevésbé sem nyomom. Abszolút megéri!
2012. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem ikreim lesznek, szóval ikres szopipárnára gondoltam. Most akció van náluk, így nem is túlságosan drága. Akkor ezek szerint vannak pozitív tapasztalatok.
2012. júl. 4. 12:55
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, megéri!
2012. júl. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!