Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet az, hogy valaki a...

Hogy lehet az, hogy valaki a terhességet pl.60kg-val kezdte, elment szülni 80kg-val és szülés után haza megy 56kg-val? Ezt én nem értem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt én sem. Biztos, hogy ezek az adatok stimmelnek?
2009. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Biztos, és nem az első eset a környezetemben.
2009. júl. 9. 22:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az adatok nem pontossak mert ez lehetetlen. Bár valóba előfordul,hogy kevesebb sullyal jön ki a kismama,hisz én is igy voltam de én csupán csak 8 kilót hiztam a terhességem folyamán.24 kg-ot elég nehéz leadni 5 nap alatt.
2009. júl. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Akkor elképzelhető,hogy inkább vizes volt és a szülés következtében távozott a szervezetéből.
2009. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges! Én is 3 kilóval könnyebben, mint a terhesség előtt, lapos hassal jöttem haza. /Jegeltem bent a hasam meg hidegvizes törcsit raktam rá/. Viszont a szoptatás alatt feljött vagy 8 kg. Kell a tartalék, csak így ment a szoptatás, dönthettem. Most 8 hós és 5-nél tartok, 4szer szopizik egy nap. Gondolom, majd ha leszokik visszamegy:-)

De ez remélem nem most lesz, addig meg teltebb vagyok....ez van.

2009. júl. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez lehetséges!

Én 91 lettem terhes, 100-zal mentem szülni, 82-vel jöttem ki a kórházból. Én is csodálkoztam. De amúgy azóta visszajöttek a kilók. Újra 91 vagyok.

2009. júl. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én60 kg-mal estem teherbe, 76 kilóval szültem, most pedig 56 vagyok. úgy lehetséges, hogy a negyediken lakunk, 9 kilós a kisfiam 7 hónaposan, naponta kilómétereket sétálunk, egy órát biciklizünk. ennyi.
2009. júl. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szeritnem is vizesedés miatt lehet. Máshogy nem tudom elképzelni, de úgy igen. Vizesedett, dagadt az illető és ez a szülés után kimegy a szervezetből.
2009. júl. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bocsi, utlolsóelőtti vagyok, félreértettem a kérdést :)
2009. júl. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!