Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon nagy súlyú kismamákat...

Nagyon nagy súlyú kismamákat keresek,130 kiló fölöttieket, hogyan "élték" meg a terhességet, milyen volt a szülés? Bármilyen tapasztalat érdekelne! Kérlek, írjatok e témában érintettek!

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is.
2010. nov. 18. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 122kg-al mentem szülni, 92kg-ról indultam. Februárban született a kisfiam, de én egy szál kigombolt vékonyabb kabátban és alatta trikóban közlekedtem, mert egyáltalán nem fáztam. Kb 4 hónaposan már csak Scholl klumpában jártam végig, mert más nem jött fel a lábamra. Természetes úton szültem a kisfiamat, elég rövid idő alatt. 10körül megindultak a fájásaim, 12:30-ra értünk be a kórházba és 16:15-kor megszületett a fiatal úr. Mire kértem volna fájdalomcsillapítót, azt mondta az orvosom: Minek? Hiszen mindjárt kint a feje. :)


Viszont egész terhességem alatt állandó hányingerem volt.



Várandós vagyok a tesóval, remélem ennyit nem fogok felszedni, mert amúgy sem vagyok vékonyka.

2010. nov. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az elsővel 102 kg-al kezdtem a terhességet,115-el mentem szülni.Császáros voltam.Téli kismama voltam Vele,így melegem nem volt,nem fulladtam,vizesedni azt viszont vizesedtem.A másodikkal 115kg-val kezdtem,és 120-al mentem szülni,szintén császár lett.Augusztus közepén szültem,nagyon szenvedtem a hőségben,alig éltem,nehezen mozogtam,totál kész voltam.Nehezebb volt mint az elsővel,bár már a súly is több volt.Most a harmadikkal vagyok terhes,május végi baba lesz.most 116 kiló vagyok,és 3 hónapos.Még nem híztam,ez volt a kezdő súlyom is.Remélem megúszom a nagy melegeket.Már most vizesedek esténként.Ez is császár lesz.
2010. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

125-tel lettem terhes, 20 kilót szedtem fel. Semmi bajom nem volt, tökéletes volt minden eredményem végig. A vége felé vizesedett a bokám. Én elég aktív életet éltem kismamaként is, jöttem-mentem, 7 hónapos terhesen még a Mátrában sétáltunk nagyokat a férjemmel. Egyszerűen csodálatos volt, tényleg áldott állapot, bár az utolsó két hét már inkább "teher" volt a hatalmas pocakom miatt.

Novemberben szültem, tehát a nyarat is végigvittem.

Végül 1 héttel túlhordtam a gyerkőcöt, és mekóniumos volt már a magzatvíz, mire megrepedt a burok, így császárral lett meg 51 cm-rel és 4080 grammal.

A szüléssel rögtön lement 10 kiló és a fiam 8 hónapos kora óta járok heti 4* tornázni.

Én nagyon megijedtem, mikor pozitív lett a tesztem, de a dietetikusom és az orvosom nem aggódott annyira. Mondjuk betartottam minden utasítást, kezdve azzal, hogy 7-9. hétig feküdnöm kellett, csak wc-re és fürödni kelhettem fel.

2010. nov. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ÉN az első terhességemet 105 kilóval kezdtem, 120 voltam mikor szülni mentem (programozott császár volt), de nagyon sok víz volt rajtam. 105-tel jöttem ki a kórházból, az utolsó pár hét vizesedésén kívül semmi bajom nem volt.

Most 118-cal estem teherbe, rettenetesen fáj a lábam, alig birok menni, ezért kerestem egy jó dokit/diétás tanácsadást, hogy ne szedjek fel túl nagy súlyt még. Cukor diétán vagyok, 9 hetes és most 115 kiló. Remélem tudom tartani a végéig és nem megy feljebb a súlyom.

2012. jún. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy ez egy több éves topik:-)))

Na mindegy, jó volt olvasni, hogy nem vagyok egyedül:-)

2012. jún. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!