Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma 5 perces fájásaim voltak a...

Ma 5 perces fájásaim voltak a hasam alja úgí fájt mintha kést szúrkáltak volna bele és lent a hüvelyembe is de mostanra már elmúlt? Ehhez hasonló a szülési fájás? Vagy mégis milyen?

Figyelt kérdés
Az első terhességem és így nem tudom hogy milyen lehet a szülési fájás,mennyire erős ha fáj? 36 hetes vagyok az orvosom azt mondta hogy nagyon lent van a baba feje éshogy nyitva van a külső méhszájam is így max 2 hetet ad. A baj csak az hogy nemtudom mikor kell mennem.
2008. máj. 2. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha elmult, akkor az valoszinuleg meg csak joslofajas volt, keszul a szervezeted a szulesre. ha nem mulik el setalasra, vagy pihenesre, meleg tusolasra, es tenyleg 5-10 percenkent jon, akkor menj be a korhazba, nem ciki, ha megsem kezdodott el, jobb nem kockaztatni, es legalabb megnyugtatnak, hogy minden ok.

Ha meg elindulna, akkor meg sok szerencset, rovid es nem tul fajdalmas szulest!39 hetes kismama

2008. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez valószínüleg jóslófájás volt, mert az igazi nem múlik el :-))
2008. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia,én most voltam ez végett korházba,de nem maradtam bent,mert jóslófájásaim voltak.Inkább énis megnézettem magam nehogy baj legyen.Nekem 2 óránként 10prces fájáokkal jelentkezett,meg 6 óra hosszáig kemény volt a hasam.Sajnos nekem is csak max 3 hetet mondtak.Azt ajálották hogy éjjel tegyek a fenekem alá párnát,és ha görcseim lennének tegyek a hasamra enyhe langyos,de majdnem hideg borogatást.Közben áttértem a Béres magnéziumra és megszüntek a görcseim.De már te 36 hetes vagy akkor már nem ajánlotos szedni csak orvos utasítására.Nekem az orvosom 38 hetesig mondta a szedését.Második babámat várom de még most sem tudom mikkor vannak az igazi fájások,mert az elsővel nem pontossan jelntkeztek,nem volt köztük idő amit mértem volna.Így énsem tudom mikkor kell indulni.üdv 34 hetes kismama.Kitartás már jó irányban vagy!!!!
2008. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!