Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
36 hetes kismama vagyok és mivel már csak pár hét van hátra a szülésig, így nem szeretnék már nagyon drága terhesvitamint venni. Mit ajánlotok, amiben már nincs magnézium, de van vas és más fontos vitamin és kb. 1000 ft körül van? A válaszokat előre is köszönöm.
2012. júl. 5. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem bármelyik patikában megmondja neked gyógyszerész!

Végülis azért van ott.

:-)

2012. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!!Én végig Elevitet szedtem,és most is azt szedem,4 hónapos a kislányom,és még szopik.Így szerintem még szüksége van a szervezetemnek a vitamintöbbletre.Lehet,hogy megérné beruházni a kicsit drágábbra,vagy szoptatás alatt már nem szeretnéd szedni?Egyébként nem tudom,hogy létezik -e 1000 ft körüli vitamin,a gyógyszerész meg fogja tudni mondani.
2012. júl. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A terhesvitamint a szoptatás alatt is jó szedni, mivel az is "leterheli" a szervezeted, szóval nem árt a pótlás. Szerintem nyugodtan vehetsz még egy adagot abból amit eddig is szedtél.
2012. júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Olyan terhesvitamint szedtem, amiben van omega3 zsírsav, azt hallottam, hogy a 36. héttől már nem lehet omega3-at szedni.
2012. júl. 5. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet szedni, hol hallottad, hogy nem?
2012. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaziból egyik kérdésemnél válaszolta valaki ezt.
2012. júl. 5. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!