Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túl rövid FL (combcsont),...

Túl rövid FL (combcsont), bajt jelenthet a 19. héten?

Figyelt kérdés

Pont 19 hetes vagyok, a többi adat jó, de a combcsont csak kb. 17 hetesnek felel meg.

Ettől még születhet egészséges babánk?

A doki semmit nem mondott az eredményekről :((


Az adatok:

BPD: 44mm

AC: 149mm

FL: 24mm


2012. júl. 6. 13:47
 1/9 A kérdező kommentje:

Ráadásul mindketten magasak vagyunk, tehát elvileg ő is ezt örökölni.


Aggódok, nehogy Down szindrómája legyen.

Az AFP eredmény amúgy jó ( 0,86 ).

2012. júl. 6. 13:49
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy most kicsi, semmi baj nincs! Nekem is mértek el dolgokat, de hidd el, bőven van még ideje cseperedni!

40 hkm

2012. júl. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A magasságod csak egy dolog.

Mi nem vagyunk magasak a párommal, lányomnak meg mindig hosszabb volt a combcsontja, mint az átlag!


Amúgy az egész terhességem alatt voltak olyan adatok, amik 1-2 héttel kisebbek vagy épp nagyobbak voltak.

A dokik összességében nézik, és nem csak egy adatok figyelnek, ha az nem kimagaslóan sok vagy nem túlzottan kevés, akkor nem fognak szólni, mert némi eltérés mindig lehetséges! Ez még nem jelent feltétlent bajt, főleg ha a doki sem szólt emiatt!

Ha már látott volna valamit, akkor bizonyára tovább küld kivizsgálásra!

2012. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Engem megnyugtattál, kedves 3.!

Nekem is ugyanígy volt elôzôleg, hogy pár nap eltérés volt minden értékben...de nekem sem mondta a dokim, hogy ez gondot jelentene, így én hiszek is neki, hogy ezek az eredmények összességében jók.


Én a jövô hét pénteken megyek 19.heti UHra, ha gondolod, megírom, nekem milyen értékek lettek.

2012. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is anno az FL miatt mondta a doki,hogy hát nem lesz kosaras.

Aggódni nem aggódtam, mert én alacsony vagyok, a férjem meg csak 178, ami pasinál nem olyan magas!

Ehhez képest a 6 hónapos gyerekünk már 72 cm! Még a dokink is csodálkozik!:)

Lehet,hogy a végén mégis kosaras lesz!:)

Nyugodj meg!

2012. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is pont 19 hetesen voltam nekem ezek az eredményeim,az orvos nem mondta hogy bármi baj lenne. BPD:51mm Fod: 60mm FL:29mm biztos semmi baja nincs a babádnak ne aggódj :-)
2012. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam!

Meg ha nagy gáz lenne csak szólt volna a doki.

2012. júl. 6. 17:39
 8/9 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, még szerencse, hogy párom levideózta a vizsgálatot.

Ma visszahallgattam és kiderült, a doki teljesen más értékeket diktált az asszisztensnek, mint ami a papíromon van!


Tehát az adatok jók, csak a nő durván elírta, így feleslegesen aggódtam.

Átírtam tollal az adatokat, ha húzzák a szájukat, lesz*rom őket, elég bosszantó, hogy ilyen figyelmetlenek és emiatt még én aggódjak feleslegesen.

2012. júl. 7. 05:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gáz!!

De örülök, hogy rendben van minden!!!

Látod a doki ezért nem mondott semmit, mert rendben voltatok!


Pont ezt olvastam, hogy az asszisztencia figyemetlensége miatt is mennyi ijesztgetős eredmény jön ki. Sajnos nálad is ez volt.


Mostmár akkor nyugi!! :)

2012. júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!