Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen gáz ha már 8,5...

25 hetesen gáz ha már 8,5 kg-ot híztam? Hogy hangzika Dudás Jázmin? Mondjatok néhány ötletet milyen név ( kislány) illik a Dudás vezetéknév mellé!?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom gáz-e, annyit tudok írni, hogy én 23 hetes vagyok és 6 kg-ot híztam idáig. Majd biztos mások is megírják. A Dudáshoz szinte minden illik, ami nem S-sel kezdődik. Jó, mert rövid a vezetéknév, így passzol hozzá egy hosszú keresztnév is.
2009. júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én még csak 21 hetes vagyok, de már van rajtam 9 kg.


Dudás Zita az nagyon szép szerintem. Vagy Kata is illik hozzá. Rövid, frappáns nevek jobbak, mert a Dudás nagyon karakteres vezetéknév.

2009. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy még Dudás Míra, Dudás Csilla - ez tényleg csodásan hangzik - vagy Dudás Gitta.
2009. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én 19 hetes vagyok, de még csak 1kg-t híztam. De ami késik... :)

Dudás Flóra, Nóra, Lilla, Sára... szinte minden jó hozzá.

2009. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2009. júl. 10. 16:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ennyi még belefér a hízásba.Lehet ezután lefog állni a súlygyarapodásod.Amíg a védőnőd vagy az orvos nem szól addig nincs probléma.De ha téged ez zavar próbáld meg,hogy este 6 után már nem eszel.Én így csinálom már bő 1 hete és fogytam 1kg.Igaz étvágyam sincs ebben a melegben.

Szerintem a Jázmin nagyon szép név és illik a vezetéknévhez.

[link] itt kedvedre keresgélhetsz a nevek között

Boldog babavárást!

35 hetes

2009. júl. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Niki, Lili, Fruzsi
2009. júl. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én 25 hetes vagyok és 3.5 kilót híztam. (vékony testalkatú vagyok)

Sztem illik hozzá az Anita, Linda, Kitti, Laura és még sorolhatnám, mert tényleg nagyjából minden illik hozzá, nem lesz nehéz dolgod :D

2009. júl. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm most 28hetes és már 13kg-ot hízott! Pedig vékony testalkatú. a terheség előtt 47 kg volt!

Én 22hetes vagyok és 4kg-ot híztam! Amíg a védőnő nem szol, szerintem ne aggódj!

Rebeka is jó lenne!:)

2009. júl. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!