Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Par oraja feszul a hasam,...

Par oraja feszul a hasam, mint mikor beszorul a levego. Neha beszur az oldalam is. Nem a baba nyomja magat, viszont mocorog. Lehet hogy ezekbol fajasok lesznek? 35hkm

Figyelt kérdés
Faj a derekam is,nyuzott vagyok.
2012. júl. 6. 17:08
 1/5 A kérdező kommentje:
ja es ma a t.beteten egy nagyon de nagyon pici rozsaszines folt volt. tenyleg nagyon pici,viszont folyasom nagyon sok volt ma egesz nap,meg a t.betet ragasztoja sem birta...
2012. júl. 6. 17:16
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor én a kislányommal voltam terhes, nekem is sok volt a folyásom, de nem volt belőle gond!

Tudod, ha nem büdi, színes akkor ez természetes.

Nagy pocival ilyen melegben ne csodálkozz.

Nálam a magzatvíz szivárogni kezdett így a kórházban miután nem is tágultam fájáserősítőket kaptam, onnantól aztán tényleg fájt.

Lehet beszorult a levegő. Viszont az a rózsaszín valami figyelemfelkeltő! Mitől lehet? Hívd a védőnőt vagy a dokit és kérdezd meg. Jó lenne ha még bent maradna a babád a pocidba még egy kicsit :)

pihenj sokat!

2012. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azota volt egy nagyon gyenge hasgorcsszerum 20 perce,ami a derekam kozepen ert veget. remelem nem akar ma kijonni a manom.
2012. júl. 6. 18:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Reméljük, de azért az a rózsaszínes valami nyúlós volt vagy mi?
2012. júl. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hat en a nyakdugora tippeltem... nyulos igen. de tenyleg annyira picike,viszont lehet hogy ezzel a folyas szeruvel jott es az is a nyakdugo volt. nagyon bevagyok kemenyedve,de semmi fajas egyenlore. lehet elszamitottak? a babam 33+4 hetesen volt 2345 g...remelem nem lesz baj. anyumat is felhivtam,aztmondta neki ilyen folyassal kezdodott a szules,de neki fajasa is volt.
2012. júl. 6. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!