Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valószínűsíthető téraránytalan...

Valószínűsíthető téraránytalanság miatt automatikusan megcsászároznak, vagy pedig megvárják, hogy beszorul-e a baba?

Figyelt kérdés

Annyira rettegek.

Második babánkat várom.

Kislányom kicsi volt, 2860gr, és alig fért ki, doki mondta hoyg ha kicsit nagyobb akkor biztosan nem sikerül.


Most a fiam a kezdetektől fogva nagyobb az UH alapján.

A doki azt mondja ne beszéljünk még erről,korai ezen rágódni, stb...


Csak én meg már tiszta ideg vagyok emiatt.

Hogy működik ez általában?

(Gondolom hogy kórház és orvos válogatja, de mégis...)


2011. szept. 26. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha biztos a téraránytalanság, akkor tuti császár(legtöbb helyen)nem kockáztat a doki, hogy beszoruljon a baba, elég veszélyes tud lenni.
2011. szept. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem ha beszorul, akkor már nem tudnak császározni.

De azt is kétlem, hogy ekkorka babára kimondják a téraránytalanságot és császározzanak. Nagyon szigorú szabályai vannak a császárnak.

Az én babám 4 kilós volt, én 155 centi magas, 36-os lában van, de nem téraránytalanság miatt császároztak. Sőt először szülésnek indult a dolog, de aztán leesett a baba szívhangja. De hanem így lett volna, megszülették volna.

2011. szept. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem tudom mire vonatkozott az "ekkorrka baba" klifejezés, mert még nem tudom,hoyg a fiam mekkora lesz.

Amit írtam az a lányom mérete.


Illetve mivel nem első baba,azért már van tapasztalatunk, tudjuk,hogy mik a testem határai.

Állítólag a medence szélességének semmi de semmi köze ahoz hoyg ki hány centi magas vagy mekkora a lába stb...


Szóval nekem szűkös a hely, ez tény, ezen nem lehet változtatni.

A kérdés csak az,hoyg mekkora lesz a fiam és az hogy mikor dől el a szül(et)és módja??!!

2011. szept. 26. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 39+6 napon döntötte el a doki, hogy császár lesz. Így másnap meg is műtött, és megszületett a kislányom. 180cm magas vagyok, nem vékony alkat, a kislányom 3540g-mal született. Nem volt hozzám képest nagy baba, viszont a fejecskéje nagy volt. A doki nem merte megkockáztatni, hogy a feje beszorul a szülőcsatornába. Így lett téraránytalansággal császáros szülésem.
2011. szept. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!