Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhösszehuzodás és, hogy...

A méhösszehuzodás és, hogy mozog a babám a hasamban, az ugyan azt jelenti?

Figyelt kérdés
A Védőnő mindig megkérdezi, hogy volt-e már méhösszehúzodásom. Én mivel eddig nem éreztem semmit, mindig azt mondtam hogy nem! De a legutóbbi alkalommal meg csak annyit kérdezett, hogy mozgott-e már? Meg azt mondta, hogy hamarosan fog!
2009. júl. 10. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem,a kettő egyáltalán nem ugyanaz.A méhösszehúzódás,az olyasmi,amikor haskeményedést érzel,tehát bekeményedik,feszül a méhed.A magzatmozgás pedig egész más,olyankor a baba mozog odabent,főleg akkor lehet érezni,ha fekszel,és nyugalomban vagy.Egy érdekes magyarázat rá,hogy miért,ugyanis amíg mozogsz,ő kellemesen ringatózik odabent,el is szenderedik,de ha lepihensz,megszűnik a mozgás,felébred,és rugdosással jelzi,hogy na anya,ringass még:)Aranyos kis magyarázat:)
2009. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ez tényleg aranyos volt!:)
2009. júl. 10. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Az viszont előfordulhat, hogy a magzatmozgás méhösszehúzódást okoz, de ez inkább a terhesség második felétől lehetséges.
2009. júl. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!