Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi 5-6 alkalommal azt érzem...

Napi 5-6 alkalommal azt érzem a hasamban, mintha egy nehéz valami /pl. ólomgolyó/nyomódna benne, az a baba helyezkedése, vagy méhösszehúzódás?

Figyelt kérdés
Tapasztaltatok ti is éreztetek hasonlót?Ja és utána rögtön mennem kell pisilni.
2009. febr. 11. 11:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, 23 hetes vagyok és már jó ideje mozog a babuci.
2009. febr. 11. 11:26
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 25 hetes vagyok, és megnyugtatlak, én is szoktam hasonlót érezni. Szerintem csak helyezkedik az aprólék, mert ha a méhed keménykedik fel, az nem ilyen érzés, hanem mintha lenyeltél volna egy éretlen, kemény sárgadinnyét. Méretre is hasonló, ki tudod tapintani a méhedet a 2 csípőcsontod között, meglepően gömbölyű :))

Ha csak golyó méretet érzel, akkor szerintem az a pici, mert valószínű odatolta a fejecskéjét. Szerintem a feneke ilyenkor még nem olyan méretes, úgyhogy biztos nem az, meg a kis koponyája lehet olyan méretű, mint a golyó, amit érzel. Én nagyon élveztem az ilyen tornázásait, mert mindjárt elkezdtem óvatosan tapogatni, hogy akkor milye hol lehet. Ami engem meglepett, hogy volt olyan, hogy egyszerre éreztem a méhem 2 ellentétes oldalán rúgásokat. Na, azt hogy csinálta, nyújtózkodott?

2009. febr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt érzem,bár nekem még nem mozog a baba,de azt mondták hogy ez már ő.17 hetes
2009. febr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ilyet érezni, bár én ritkábban. 2-3 naponta, akkor is 1-2 alkalommal pár másodpercig. Még az én babám sem mozdult meg.

17 hetes vagyok. Boldog babavárást!

2009. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A két utolsónak üzenem először is, hogy ilyenkor már rég mozog a babátok, csak még ti nem érzitek! :) Én a 18. héttől érzem intenzíven.

Amúgy kedves kérdező, nekem is van ilyen! Amikor hanyadt fekszem, szoktam figyelgetni. Kinyomja magát, aztán vissza. Eközben érzem, ahogy tolja magát, feszít. Kidugja a popóját, majd vissza. :) Általában a jobb oldalamon érzem és látom, de már egyre többször van, hogy középen, vagy bal oldalra is.

Amúgy volt nemrég néhány napig hasmenésem, ami nekem okozott kis méhösszehúzódásokat. Kicsit meg is ijedtem. Nekem az nem ilyen volt.

24 hetes kismami

2009. febr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!