Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jún.28. -án kellett volna...

Butterfly06 kérdése:

Jún.28. -án kellett volna megjönnie, ma megjött 9 nap késéssel. A volt párommal 11. -én voltunk együtt,25. -én és júl.3. -án is teszteltem, negatív lett. De viszont 25. -én és júl.3. -án is együtt voltunk, bekövetkezhet még a terhesség?

Figyelt kérdés
De már jún.26. -ától meg volt dagadva a mellem és fájt a hasm egészen mai napig.

2012. júl. 7. 14:29
 1/5 A kérdező kommentje:
és még valami a fehér folyásom vizesebb volt,folyékonyabb...
2012. júl. 7. 14:38
 2/5 anonim ***** válasza:
ne a tüneteket sorold, az nem jelenti hogy baba lenne! csinálj tesztet és ha negatív akkor tuti nem baba. reggeli első pisiből csináld. de ha megjött akkor nem hioszem hogy bármi is lenne, csak késett valami miatt
2012. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
25.-én és júl.3-án is együtt voltunk,és ezt még nem mutatja ki a teszt....
2012. júl. 7. 14:44
 4/5 anonim ***** válasza:
de ha ma megjött akkor nem is lesz mit kijeleznie! meg ennyi idősen nem nagyon szoktak tünetek lenni! nekem 2 hetes késénél merült fel a baba, és akkor sem volt tünet, csak nem jött meg! hiába nézed a tüneteket, akkor sem lesz baba ha nem vagy terhes! ha akkor szexeltek amikor már meg kellett volna jönnie akkor se lesz belőle semmi! a július 3-i teszt már kijelezhette volna ha sikerült a baba, meg akkor most nem jött volna meg! érted már???
2012. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha tegnap megjött a menstruációd, akkor nem vagy terhes. Valószínűleg késett valami miatt a menzeszed. De a lényeg; ha tegnap megjött akkor nem vagy terhes.
2012. júl. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!