Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Mi ez? Barnázok 5 hetesen?

SOS! Mi ez? Barnázok 5 hetesen?

Figyelt kérdés
Kedden voltam dokinál azt mondta,hogy 5 hetes terhes vagyok látta a petezsákot!" hét múlva kell visszamennem!Most voltam pisilni és mikor megtöröltwem magam barna lett a wc papírom!Mit jelent?Mi ez?Jaj istenem mi ez?Rosszat jelent??????Segítsetek nagyon félek
2012. júl. 7. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kellene menned! Nem akarlak megijeszteni, mert több tényező is kiválthatja, de jobb, ha orvos lát
2012. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ma szombat van és nincs magánorvosom!Mit tegyek?
2012. júl. 7. 17:26
 3/12 anonim ***** válasza:

Menj be az ügyeletre!

Én is így jártam pont ennyi idős terhesen. Nálam egy vasárnapi napon történt ez. 3 napra befektettek a kórházba, kaptam gyógyszert.

És szerencsére nem lett semmi baj, már elmúlt másfél éves a kisfiam!:)

Nézzen meg mindenképpen egy orvos, de reméljük minden rendben lesz!:)

2012. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. júl. 7. 17:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Remélem már úton vagy
2012. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is barnáztam hogy 6-7 hetesen. kb. 1 hétig minden nap volt egy kis barna folt a bugyimon. Nem voltam orvosnál, nem szedtem gyógyszert, és még csak nem is pihentem, sőt kifejezetten rohanós életmódom volt. Természetesen akartam babát, de nem gondoltam, hogy ez olyan gáz, hisz nem véreztem. Szóval mire eljutottam az orvoshoz, addigra már el is múlt, a babával is minden rendben volt, mostmár elmúlt 2 éves is.

Persze ezt csak megnyugtatásképpen írtam, nem azért, hogy ne menj te se orvoshoz, természetesen jobb, ha megnéz. Drukkolok, hogy minden rendben legyen.

2012. júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Én azt olvastam valahol, hogy ekkor ágyazódik be a leendő baba, és előfordulhat gyenge vérzés. Valahol a neten olvastam. Egyébként én is 5 hetes lehetek, még nem voltam orvosnál. Jövőhéten tervezem.
2012. júl. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem mindenféleképpen doki! én is barnáztam 2 napig, de nekem csak a szex miatt volt, eddig nem is volt gond a picivel, de sosem lehet tudni, az ördög sosem alszik! jobb egyszer feleslegesen menni, mint vészhelyzetben nem menni és utána nagyot lesni ha elmegy a baba!
2012. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem 8hetesen volt ilyen. A doki azt mondta, hogy pihenjek! Állitolag valakinek még a menzije is megjön még 1, 2 hónapig, de azért minden esetre nézesd meg magad! Az én kislányom most 5 hónapos.
2012. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Remélem elmentél dokihoz és minden rendben van!!!!!!!
2012. júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!