Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lagzi és baba egyszere....

Lagzi és baba egyszere. Szeretném kikérni tapasztalataitokat h 15 hetesen kinek mennyire volt észrevehetö a pocakja?

Figyelt kérdés
Szeptemberbe lesz az esküvöm és most 10 héttel elötte kiderült h babát várok, örülök neki nagyon már szerettünk volna babát, de az a probléma h elég régimódi a családom és az szégyennek számit nekik h terhesen megy férjhez a lányuk.

2012. júl. 7. 07:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igaz én 20 hetes voltam,de nekem azért látszott meg azért nem ment annyira a tánc...:)esetleg probálmeg nézni kicsit bővebb ruhát én varrattam...
2012. júl. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Olyan ruhát válassz,ami nem emeli ki a pocakot. Pl. melltől bővülőt. Ekkor még nem túl nagy a pocak.

A családod nyugodjon meg. Ha ilyen régimódiak és szólnak valamit,kérdezd meg,hogy jobb lenne,ha nem esküdnétek meg?

"Lányfejjel" szülni nem akkora szégyen?

2012. júl. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2012. júl. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia! Pont ma vagyok 15 hetes, es alig latszik a pocakom, pedig mar nagyon varnan, hogy nojon:)

Aki nem ismer azt mndja, hogy picit tulettem magam :))

Amugy pici es vekony is vagyok, 160cm es 50 kg. :))

Ilyenkor meg nem eszreveheto :)) de ne legyen a rucid tul szuk!

Sok boldogsagot!!!

2012. júl. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%

És szerinted ha az esküvőn nem fogsz inni egy korty pezsgőt sem, és azért vigyázol magadra , nem jönnek rá? Meg utólag, ha kiszámolják mikor született a baba....


Én inkább elmondanám.

Amúgy ha olyan ruhában vagy, valószínű nem buksz le a ruha miatt, de a többi dologban igen, lebuksz. Erre nem gondoltál?

2012. júl. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szia! én 16 hetes voltam, de semmi pocakom nem volt, mondjuk most sem túl nagy:)! Attól függ milyen ruhád lesz, milyen magas vagy stb... google-ban nézegethetsz képeket, de mindenkinek máshogy alakul. szorosban lehet jobban észre lehet venni. Különben utólag, ha visszaszámol az ember úgyis rájönnek majd! És ne foglalkozz senkivel! Megkérte a párom a kezem, rá kb. 3-4 hónapra megfogant a lányunk. El is vett feleségül! A többi nem érdekel! Ha gondolod priviben küldök képet a ruhámról.
2012. júl. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. én kölyökpezsgővel koccintottam, nem tűnik fel senkinek, csak vigyázz, ne húzd le azonnal!:D
2012. júl. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én elmondanám a szüleidnek!!

Mégsem vagy már kislány, hogy ne dönthess az életed felől, biztosan megértik a dolgot!!

A többi rokonnak meg nem kell megtudnia, a fenti válaszokban sok praktikát leírtak, mivel "leplezd" a pocakodat/terhességedet!! :)

De természetesen Te ismered őket!! De elég szomorú, ha azon dévánkoznak, hogy "még" nem vagy férjnél(de leszel és ez számít), ahelyett hogy örülnének, hogy unokájuk lesz!!

Szorítok Neked, bármelyik utat választod is! :)

33hkm

2012. júl. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

a mell alatt bővülő ruha pont kiemeli a pocakot,ha lesz szerintem,de nem valoszinu,h lesz,ugyanis egy kb 12-15 centis magzat lesz benned:-D

én is 15hetes voltam az eskuvonkkor,simán egy fuzos ruhát viseltem,nem túl szorosra húzva,semmi nem látszott. viszont rokonok előtt kapásból "lebuktam",mivel nem ittam senkivel semmit,és számon kérték,h miért nem.

amúgy az én csaladom is régimódi,mégis mindenki tök örült és gratulált..

2012. júl. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia! 4-és vagyok, igaza van az előttem szolonak, nekem van egy két nyári ruhám most, ami mell alatt bővülő, és másban nem látszik a pocakom csak picit, de abban nagyon!:)) abban igazi kismamas vagyok:) szóval a ruhát jól válaszd ki!:)
2012. júl. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!