Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pontosan milyen a haskeményedés?

Pontosan milyen a haskeményedés?

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok.Néha megfeszül a hasam,olyan érzés, mintha jól bekajáltam volna,szét akarna szakadni a hasam, a gyomrom is feszül.Nem kifejezetten a méhemnél érzem és nem érzem keményebbnek a hasam mint általában.Ez az érzés hosszabb ideig tart.Ez haskeményedés lehet, vagy "csak" feszül a hasam? Szorulásom is van, lehet, hogy emésztési probléma miatt van?Magnéziumot szedek bőven egyébként.
2012. júl. 7. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Keményedés, amikor iszonyat keménynek, nehéznek érzed a hasad, mintha összehúzódna

40+1 hkm

2012. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mikor keményedett a hasam, akkor olyan érzés volt, mintha összehúzódna az egész pocim hasam oldaláról a közepe felé, feszült a bőröm, és az egész hasam egy nagyon kemény görögdinnyére hasonlított.

Nem tudom nálad mi lehet, lehet már keményedsz, de lehet más oka is.

2012. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem úgy keményedik, hogy fél percig feszül, van mikor fáj, van mikor nem. aztán kis szünet és megint, megint, megint. ma pont emiatt mentem be a kórházba. azt mondta a doki, feküdjek és 6 magnézium/nap. eddig 4et szedtem lábgörcs miatt.
2012. júl. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!