Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülésfelkészítő tanfolyamra...

Szülésfelkészítő tanfolyamra hány hetes kortól lehet menni? Hány alkalommal érdemes részt venni rajta? Be kell jelentkezni kell előtte?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármikor mehetsz, és elég egyszer én úgy tudom :-)
2012. júl. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem azt mondta a védőnő ,hogy a 30.hét előtt menjünk.Nálunk két alakalom volt,és persze szóltam a kórházban hogy jelentkeznénk,és mikor összegyűlt egy csapatra való kismama-papa :D akkor írtak,hogy mikor kell menni.Nagyon jó volt,érdemes szerintem elmenni.

34hkm

2012. júl. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól függ hova mész és ott mi a "program".

ÉN anno a SOTE II-re jártam, az egya 12 alkalmas szülésfelkészítő sorozat volt, heti 1 alkalom.

Bármikor lehetett menni, nem kellett bejelentkezni és nem volt terhességi héthez kötve.

[link]

Itt a program, én mindegyikre elmentem, pedig szülésznő vagyok, de unatkoztam itthon és nagyon jó kis előadások voltak.

2012. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen nektek a válaszokat!


A legjobb, ha felhívom a kórházat és megkérdezem, ott hogy szokás. :)


Boldog babavárást, jó babázást nektek!!

2012. júl. 8. 22:19
 5/8 nihilistahedonista ***** válasza:

Ha van kedved, menj a Szent Imre kórház szüléselőkészítőire, szerintem fantasztikus. nagyon jó szülésznők tartják, és tényleg felkészítenek, nem csak a sablont mondják el. :)


én a csodálatos szülésemet annak is köszönhetem, hogy minden tudást magamba szívtam anno.


[link]

2012. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon kedves vagy és jól is hangzik, sok jót hallottam az ottani szülészetről!


Ma voltam dokinál, ahol szülni fogok, ott 6 alkalmas a "program" és azt mondta, 30. hét előtt szerinte ne menjek, mert idejekorán elfelejti a kismama, amit hall, legyen inkább friss az élmény. :)


Igaziból azért szeretnék a sajátba menni, mert megtudnám, mi hogy működik és kik a szülésznők, úgyis fel akarok kérni valakit. "Barátkoznék" a helyszínnel, ha létezik ilyen. :))


Aztán, ha nem érzem alaposnak, lehet átmegyek oda is. :)

2012. júl. 24. 18:35
 7/8 nihilistahedonista ***** válasza:

Nagyon jó döntés, jó olvasni, hogy más is ilyen tájékozott akar lenni a szülésével kapcsolatban. :)

Minden jót kívánok neked ;)

2012. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nihilistahedonista ***** válasza:

ja még annyit, hogy én összesen 4szer mentem el szüléselőkészítőre, ami konkrétan a szülés megindulásáról és lefolyásáról szólt, és majdnem minden héten mentem különböző témákról szólókra is. Én imádtam, más dolgom nem akadtam, jártam kismamatornára, azt nagyon ajánlom ;)

Szent Imrében ingyenes, illetve 300Ft-os becsület kasszás, ha bírja a pénztárca fizetsz, ha nem, akkor nem. És egy csoda bájos, kedves nő tartja. :)

2012. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!