Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik nőgyógyászhoz érdemes...

Melyik nőgyógyászhoz érdemes most menni Egerben?

Figyelt kérdés
2. babámat várom, ma teszteltem pozitívat. Sajnos Tárczy doktorról azt hallottam, már nincs, pedig a lányom tavaly született nála. Anyagilag nagyon meg kell néznünk mindent, most úgy néz ki, az SZTK-ba kellene mennem, nem magánrendelésre, azt már nem bírnánk. Kit keressek, aki alapos, megbízható, és nem pénzéhes?
2012. júl. 6. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

NE Fülöp!!!!!


Szántó doki nagyon lelkes és jó fiatal szakemben, az sztkban rendel.

2012. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Fülöp V.-hoz nem akarok. Tudom, hogy van magánja, és sűrűn berendeli az embert.

Szántóról hallottam jókat. De eddig Tárczy doktornál jártam, ő idősebb, és nekem megnyugtató a kora és a sok évtizedes tapasztalata. Ettől függetlenül Szántó doktor is szóba jöhet. Más még?

2012. júl. 6. 14:58
 3/13 anonim ***** válasza:

Azt hiszem másról nem nagyon foglak lebeszélni :)

Fritz elég arrogáns, el kell tudni viselni a stílusát, Fülöp hozzáértése... egy semmi.

Zsoltit, Vargát tudnám még ajánlani, őt ismerem, és sokéves tapasztalata van, de néha nem szeret beérni szülésre.

Szántót tényleg tudom ajánlani :)

2012. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem tavaly mikor szültél, nekem áprilisi(2011) a kisfiam :)
2012. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tavaly augusztus végén. Te is esetleg Tárczy doktor úrnál?
2012. júl. 6. 15:11
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem :( Fülöpnél, sajnos...

Hamar érkezik a kistesó :) sok-sok türelmet hozzá :D

2012. júl. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2012. júl. 6. 15:22
 8/13 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom (mondták nekem is), hogy Szántó doki nincs az sztk-ban csak a kórházban. Én eddig Vargához jártam (mikor ő volt az ambulancián).Eddig velem mindig kedves volt.

Nekem szülni tök mindegy kinél szülök, amúgy sincs pénzünk fogadni másrészt attól nem lesz meg hamarabb vagy könnyebben a baba, hogy xy az orvosom! :)

2012. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem is mindenki Varga Zsoltot ajánlotta, állítólag nagyon rendes, de szülésre tényleg nem szokott bemenni, ezt hallottam én is.. De amúgy én se fogok fogadni, főleg mivel dec 29re vagyok kiírva, és akkor tuti, úgyis szabin lesznek. Én se tartom lényegesnek, h kinél fogok szülni, nem változtat semmin.
2012. júl. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is Varga Zsolthoz járok és jártam is sztk-s rendelésre mezőkövesdre.Én is hallottam nem nagyon ér be szülésekre,pedig a rendelésen mindig azt mondják szülése van,azért késik,2-3-4 órát.

De emberileg tényleg nem lehet panasz rá,elmagyarázza amit kérdez az ember.A Szántó is tényleg jó doki.

2012. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!