Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árt a számítógépezés a babának...

Árt a számítógépezés a babának? 22 hkm

Figyelt kérdés
Ma halottam, bár én nem tudom elhinni. (sugárzás)

2012. júl. 9. 07:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Jajjjjjjjjjjjj, és mikró közelébe se menj, meg akkor tv-t e nézz..... Semmi baja sem lesz....
2012. júl. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Árt!!! ha a laptop a hasadon vagy annak közelébe van és a mikrohullámos sütő elé se állj!
2012. júl. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem inkább a sok gép előtt ülés lehet baj!
2012. júl. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. babával 8 hónapos korig számítógépes munkát végeztem. Semmi baja nem lett. Igen , inkább a sok ülés a gép előtt okozhat bajt, szóval lehet számítógépezni nyugodtan , de tarts szünetet mindig és mozgasd meg a lábaidat, kezedet!
2012. júl. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkora baromság, hogy ne állj mikró elé! Azért van az ajtaján az a rácsozat, hogy ne engedje ki a mikrohullámokat, különben a dobozon kívüli dolgok is megfőnének.

Ugyanezt a kérdést tettem fel pár héttel ezelőtt. Elvileg semmi baja nem lesz tőle a babának, max neked lesz k.rva meleged, ha a laptopot mondjuk a hasadra teszed. :) Szerezz be ilyen kis állványt, amire ráteheted és akkor neked sincs meleged, és veled sem érintkezik közvetlenül. De ne aggódj, semmi baj nem lesz tőle!

Szép babavárást!

21 h km

2012. júl. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek :)!
2012. júl. 9. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!