Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan, hogy valakinek...

Van olyan, hogy valakinek annyira elviselhetőek a valódi fájások, hogy közbe rendesen tudja csinálni a kis mindennapi dolgait? (pl. főzés, számítógépezés, stb. )

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nah, ha van ilyen, akkor meghajolok előtte. Bár, lehet, hogy van ilyen fakír:)) Nekem ha rövid ideig is, de voltak olyan intenzív fájásaim, hogy semmit sem tudtam csinálni. Még a tanult légzéstechnikákat is elfelejtettem egy percre:)
2011. okt. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagyon, de nagyon ritka, de volt már rá példa, h nem érezte valaki a fájásaokat és úgy szült meg, h a mentő sem ért oda.

Én barátnőmtől hallottam egy először szülőről, akinek rossz éjszakája volt, de tudott aludni, regggel kiment a wc-re és onnan ordított a férjének, h ez nem nagydolog, hanem egy még nagyobb.

Én egy harmadszor szülővel találkoztam a kórházban, aki szintén arra kelt, h nagy fájás és pukk, elfolyt a magzatvíz. Ki akart menni lezuhanyozni, de rájött, h nincs idő. A férje felhívta a mentőket és levezette a szülést (szerencsére orvos volt).

2011. okt. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én az első 2 órában nyugodtan tévéztem, nem vettem komolyan a fájásokat, 3. gyerek, keményebbre vártam. 4 óra múlva megszületett :)
2011. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát én szülés közben sms-eket irtam a férjemnek. vártam a *nagy szülést* erre semmi, egyszercsak kibújt a kislányom...hát komolyan mondom, már akkor azt mondtam na jöhet a következő! nem azt modnom hogy nem éreztem semmit...de ugyanazt éreztem mint minden mensikor, csak annyi fájdalmat, és szülés után ezek a görcsök már nincsenek mensikor. ennek örülök!
2011. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Van.A barátnőm tett-vett otthon,picit fájdogált a dereka,de ennyi és ezalatt szépen kinyílt annyira hogy pik-pak megszült.Viszont csalódott volt emiatt,és nem tudta felfogni hogy már megvan a kisfia,olyan gyors volt minden.

Hetekig depressziós volt.Ő szerette volna átélni a szülést.

2011. okt. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amikor kezdődnek a fájások akkor még van ilyen.

Amikor már sűrűbbek és erősebbek, akkor nem igazán van ilyen, legalábbis nem hiszem el.


De pl én reggel 6-kor 10 perces fájásokra ébredtem.

A szülésznő szerint már éjszaka kezdődött a dolog, és az első jó pár órát egyszerűen végig aludtam.

2011. okt. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A második törpével jártam úgy, hogy kellemesen fárasztóan fájdogáltam. Fájások alatt meg kellett állnom, de a vajúdás alatt sétálgattam, énekeltem(távalattam a nagyot), táncoltam, férjemmel beszéltem.

2órája flangáltam a folyosón, amikor a szülésznő üresjáratban megvizsgált, és zavart vissza a szülőszobára mert csak a burok tartotta bent a gyereket. Én is vártam az égzengős fájós fájásokat, de nem volt idő rájuk. Ha bevittem volna a könyvem akár olvashattam volna, bárt az izgalom miatt az se ment volna.

2011. okt. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A harmadiknál úgy esett a dolog,hogy szó szerint végig otthon vajúdtam. A 2 perceseknél már nem tudtam csinálni a dolgom olyan nyugodtan,mint a 6 perceseknél,de nem is kellett sokáig a 2 perceseket mérni...
2011. okt. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja,az első szülésről tudom elmondani,hogy inkább kellemetlen volt,mint fájdalmas. A második kicsit kellemetlen,és csak a perceseknél volt fájdalmas.
2011. okt. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A magzatvíz elfolyása után egyből 5 perces fájásaim lettek. A kórházban amikor számolnom kellett, volt olyan, hogy agyon kellett figyelnem, hogy észrevegyem. Meg is lett a böjtje: nem tágultam és oxitocint kellett bekötni. Na azt már éreztem rendesen!
2011. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!