Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ereznem kellene mar a babamat?...

Ereznem kellene mar a babamat? December vegere kiirtak, ti mar erzitek?

Figyelt kérdés
15+3 hetes vagyok, masodik baba. Vannak ra utalo jelek, hogy motoszkal, de lehetnek akar belmozgasok is. Anno a kislanyommal a 18. Het kornyeken ereztem.
2012. júl. 9. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 21 hetes. Első baba. Én 15 hetesen éreztem először a babam mozgását. Tudom,hogy nem bélmozgás volt.

Amikor először érezte megy érdekes-furcsa érzés lett rajtam urrá :) onnan tudtam,hogy az Ő volt :)

Boldog babavárást :)

2012. júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is 15hét körül éreztem először aztán semmi de most 17.héten egyre többször veszem észre, bár még nagyon gyengén.
2012. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ma vagyok 15+3 hetes ikrekkel. Szombaton hanyatt fekve éreztem azt, hogy egy pontban kemény volt a hasam, mintha kinyomta volna magát a baba, aztán ez elmúlt. Viszonyítási alapom nincs, mivel első terhességem, de már nagyon várom, hogy érezzem konkrétan a mozgásukat.
2012. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16hetes vagyok.2hete körül érzem a picim,és második baba :)
2012. júl. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is dec. végére vagyok kiírva.én csak amikor fekszek akkor szoktam érezni,kinyomja magát és feszül a pocim.de a állok vagy ülök nem érzek semmit.úgyhogy én nem tudom,hogy most annak e véljem vagy sem.
2012. júl. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

16+1 hetes vagyok, még nem mernék rá esküt tenni, hogy éreztem. Sokszor, ha munkában előre kell hajolnom valami miatt, akkor mintha jelezne, hogy ez neki nem igazán jó, de mivel ez nem rendszeres, nem vagyok benne biztos.

Lányomat a 20. hét körül éreztem először, tehát most még nem aggódom.

2012. júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17hetes vagyok, első baba, és kb.14. héttől érzem a mocorgását. Legalábbis szerintem ő mozog:)
2012. júl. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!