Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tegnap toltottem be a 39...

Siklodi reka kérdése:

A tegnap toltottem be a 39 terhesegi hetet, nagyon turelmetlen vagyok varom mar hogy kezembe tarthasam a babam. Van itt aki betoltotte a 39 hetet irjatok hogy erzitek magatokat birjatok meg?

Figyelt kérdés

2012. júl. 6. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
szia. én is tegnap töltöttem a 39.et :)) Én is rohadt türelmetlen vagyok, már minden kis jelre felfigyelek, hogy na ez biztos az lesz, de nem:) egyenlőre csak hasmenésem van ma reggel óta, remélem ez már a kezdet, úgyhogy gyorsan el is mentem még bevásárolni 2 hétre, most értem vissza, kitakarítom a lakást, veszek egy meleg fürdőt és várok, sajnos mást nem tudunk tenni:) Te érzel már valamit?
2012. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem semi elojel meg nincs estenkent egy par napja szokot lenni joslo fajasok de egyeb semi. kislanyt vagy fiut varsz?
2012. júl. 6. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vasárnapra várom a babát! Már nagyon mennék szülni. Az orvos szerint esélyes, hogy valamelyik nap beindul mert 2 ujjnyira nyitva vagyok és véreztem is vizsgálat után kicsit. Fájások már vannak, de még nem vészesek és sajnos elég rendszertelenek. Én kisfiút várok.
2012. júl. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok, fiam lesz, de már tényleg nem bírom várni, most it csinálom a kemény házimunkát, hátha megindul :))
2012. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!