Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » E-Coli baktériumot találtam a...

E-Coli baktériumot találtam a vizeletemben!? Zinnat antibiotikumos kúrát javasoltak. Nemrég álltunk neki a babaprojektnek és nem tudom, hogy emiatt abba kell-e hagyni!?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a kismamáknak is ezt írják fel.
2012. júl. 9. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Emiatt nem kell abbahagyni. Valóban terheseknek is ezt írják fel (többek között).

Ha gond lenne egyszerűen nem foganna meg a baba, ha meg megfogan akkor a gyógyszer nem befolyásolja a terhességet, mert a legelején a "mindent vagy semmit" elve érvényesül.

Terhesség alatt nagyon sok antibiotikum adható. Nem azt mondom, hogy ez jó dolog, hanem azt, hogy nem kell félni, ettől nem lesz baj.

2012. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! :)
2012. júl. 9. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!