Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vélemények vannak dr...

Milyen vélemények vannak dr Pazár Dániel és dr Varjú János tatabányai nőgyógyászokról? Árak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 12:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%

Szia!


Pazár...

Előző terhességemnél az első 20 hétben hozzá jártam, csak nem tudom minek...

2007ben terhesgondozásért 7 ezret kért, amiben csak a matatás volt. Ha ultrahangot kértem az plusz 2ezer.

Amin berágtam rá, hogy mondta hogy nyílik a méhszáj, de nem kell vele foglalkozni. A 18 hetes ultrahangot nem csinálta meg a kórházban, hanem egy vad idegen dokinál voltam...

Eleinte normálisnak tűnt, de aztán rájöttem, hogy nem igazán törődik az emberrel.

Mégvalami, ami nagyon nem tetszett benne: A 20 hét alatt 4 kilót híztam, ami miatt szinte leüvöltötte a fejem. Hiába mondtam, hogy a rosszul létekre csak a szendvics jön be. Nem érdekelte, azt mondta egyek gyümölcsöt, zöldséget. (holott attól rohadt hányingerem lett). Meg annyit mondott még, hogy délután 4 után ne egyek semmit, mert a terhesség végére akkora leszek mint a ház...

Dokit váltottam, sztkshoz jártam, végig alapos volt, gyógyszert írt fel a méhszáj nyílásra, nála is szültem.

Ja és plusz 7 kiló volt rajtam a szüléskor:)


Rokon felfogadta a Pazárt szüléshez, de amikor a mentő bevitte a csajt a kórházba, a doki b@szott bemenni hozzá. Csak másnap látogatta meg, és akkor szinte tartotta a markát. A semmiért...


Munkatársam feleségét úgy kaparta meg vetéléskor, hogy utána olyan problémái adódtak, hogy csak lombikbabája lehetett:(



Szóval, én ezeket tudom róla mondani.

Persze sokan istenítik őt...


Még annyit, hogy az AFP időpontját nem tudta sem személyesn a rendelésen, sem telefonon megmondani. Úgy kellett hozzá a kórházba bemennem, amikor ügyelt. Csupán 80 kilómétert utaztam emiatt, ugyanis nem tatabányai voltam akkor...


A másik dokit nem ismerem.

2009. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%

Nekem is csak a Pazár doktorról van infóm. Rettentő bunkó ember! Hosszú lenne leírni, de azt javaslom, ne őt válaszd.

Amikor terhes voltam, három választásom volt.

1. Tatabányán szülni,

2. Sz.fehérváron,

3. orvost fogadni, és Pesten szülni. Fehérvár nekem kiesik. Tb.-ról annyira negatív tapasztalataim vannak, hogy inkább azt mondtam, orvost fogadok, csak ne kelljen még egyszer a tatabányai kórházba betennem a lábam!! Volt "szerencsém" pár éve eltölteni a nőgyógyászaton 1 hetet, még a másik főorvos "áldásos" tevékenysége alatt. Nevet nem írok, "halottakról vagy jót vagy semmit" alapon.

Egyetlen aránylag normális dokit tudok, Molnár Mihályt (ha jól tudom, most ő a nőgyógyászat vezetője).

Én Pesten szültem 8 hónapja, de ha újra babát várok, megint orvost fogadok majd és Pesten szülök.

2009. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Húha, elég sok negatívat olvastam itt!

írjatok akkor olyat, aki jó!:)Nőgyógyász keresőben vagyok.

2009. júl. 11. 15:14
 4/20 anonim ***** válasza:
50%

Szia! Én ma már egy másik helyre is írtam, én a Pálos dokhoz járok, nagyon meg vagyok vele elégedve, a magánrendelésén 5000 Ft-ot kér (kismama vagyok megvizsgálja a méhszájat, alaposan megultrahangoz, amiről mindig kapok képet is és bármit me tudok vele beszélni). Szülni most fogok nála először, úgyh arról még nem tudok nyilatkozni, a barátnőm nála szült és meg volt vele elégedve.

Üdv.: 31 hetes km.

2009. júl. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%

Én is írtam már a másik helyre is, hogy nekem a Málik jött/jön be nagyon. A Pálost nem ismerem, róla rosszakat nem hallottam.

A Varjúról annyit: tavaly teherbe estem, de az első uh-on kiderült, hogy üres a petezsák. Kétségbe estem, egy ismerősöm ajánlotta a Varjút, hogy hívjam fel, tök normális, biztosan fogad! Na ehhez képest amikor felhívtam és elmondtam neki, hogy mi a helyzet, megkérdezte tök flegmán: "... és akkor én most mit csináljak??..." Na ezzel elásta magát előttem. Végül tök véletlenül a Málik végezte el a műszeres befejezést (sajna tényleg nem volt lakó...), de délután többször benézett hozzám és nagyon emberséges volt. Akkor megfogadtam, hogy ha megint terhes leszek és fogadok dokit, akkor az csakis ő lesz!

2009. júl. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%

Huh... hátha még aktuális....A Pazár sztem is egy paraszt, a Varjúról meg nem tudok igazából semmit. Én a Ferencz Zoltánnál szültem és járok is hozzá már évek óta. Szerintem nagyon rendes és nem drága. Ha még keresőben vagy, akkor Én Őt ajánlanám.

Minden jót!

2009. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
45%

Miért is lettem lepontozva???


Első vagyok..

2009. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Valószínűleg amiért mindenki (szórakozásból, de nyilván nem a kérdező pontozott le)...:-(

4. vagyok

2009. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
Biztos a Pazár volt...:)
2009. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
:DDDDDDD
2009. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!