Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggeli hányinger émelygésre...

Tibor215321 kérdése:

Reggeli hányinger émelygésre van valami bevált módszer?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Tegyél kekszet az éjjeli szekrényre és mikor felkelsz edd meg! Azt mondják segít!

40+3 hkm

2012. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Citromos víz. Megköti a gyomorsavat.
2012. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pár korty Cola.
2012. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Én két szelet gyömbérgyökeret forráztam le 1-2 evőkanál kamillavirágzattal és hűtve, citromlével kortyolgattam. Jól eset, nyugtatta a gyomromat és volt benne C vitamin is. Bár nem volt sok szükségem rá hála az égnek, de azon az 1-2 napon, amikor nem éreztem jól magam, pikk-pakk helyre tett.
2012. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem vállt be a fent említettek közül, csak az, ha jól kihánytam magam (a fölösleges gyomorsavat). :(
2012. júl. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
néhány korty jéghideg víz. nekem általában beválik, bár eddig mázlista voltam, nem volt túl erős az émelygés egyik terhességemnél sem
2012. júl. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!
2012. júl. 10. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!