Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Másnaposságra (hányinger) mi...

Másnaposságra (hányinger) mi a legjobb módszer?

Figyelt kérdés

Fejem nem fáj meg semmi, egész éjjel hánytam, összesen 6x, tegnap alig ettem, de mindent kihánytam, és most se birok enni, iszok vizet, de alig birom inni, hányingerem van tőle.

Írjátok már le hogy nektek mi szokott segíteni.


2009. jún. 28. 11:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
70%
szénsavas ital, sör, ásványvíz, üdítő
2009. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
84%
Tehát akkor már nem is másnapos vagy, hanem harmadnapos? Azért ez durva... Nekem a barackos jegestea szokott segíteni a legjobban, és bármilyen nehéz is rászánni magam, de a séta. Meg az alvás.
2009. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

3adnapos? mért lennék annyi? csak másnapos vok, épp elég:D

am köszönöm nektek a gyors választ.

2009. jún. 28. 12:02
 4/34 anonim válasza:
85%
Citrom/citromlé/citromos víz...
2009. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
60%
Miért durva? Nekem olyan is volt, hogy egy buli után 2 hétig folyamatosan szarul voltam.
2009. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
76%
mi erdélyben voltunk pár napig, folyamatosan vagy részeg volt a fél csapat, vagy másnapos. Sétálj kint a levegőnm, igyál szénsavasat, próbálj meleg kaját enni. Buszon, meg autóban meg vegyél be dedalont :D uhh, nálunk állandóan valaki szarul volt.
2009. jún. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

én egy vadabb buli után egyből ugy fekszek le, hogy egy fejfájáscsillapító+soksok ásványvíz (ez megelőzi a fejfájást)

aztán reggel bekapok egy savlekötőt, hogy a gyomrom helyreálljon, nagyon sok vizet kell inni, még ha nem is vagy szomjas, enni fontos! ha csak egy szelet pirítóst is,d e valamit egyél. besötétített szobában pihenni, tévézgetni, aztán délutánra csak összeszeded magad.

ha menned kell valahová, és s.o.s. talpra kell állnod akkor savlekötő+reggeli+víz+koffein bármilyen formában

2009. jún. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
én ma már ittam citromos vizet, ásványvizet bevettem aszpirint és mégis szétmegy a fejem. Párom azt mondta kutyaharapást szőrivel, de ha alkoholra gondolok rosszúl leszek. Sosem voltam olyan részeg, mint éjszaka, de legalább jó buli volt!!!!!!!!!!!!!!!:-) Imádok mkit!!!!!!!!!:-)
2009. jún. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

tegnap kihánytam az ebédemet(mást nem is ettem aznap).

most emiatt is nagyon éhes vagyok, de nem birok enni, sokszor most is öklendezek, mert hánynom kell, inni se tudok, a víztől is csak hányingerem van, ennek ellenére iszom, de öklendezek tőle(már 3nagypohárral megittam ma).

2009. jún. 28. 12:27
 10/34 anonim válasza:
67%

Basszus, ez epe.

Igyál rá valami diszkrétet, kb. 2 üveg sör.

Egyenlőre a kaján ne agyalj!

2009. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!