Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hátam bal oldala fáj időnkén...

A hátam bal oldala fáj időnként vese magasságáig. Kis pihenés (fekvés) hatására elmúlik. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Talán összefügg azzal, hogy autóvezetés alkalmával a hasam aljának bal oldala is feszül és fáj is és a két izomcsoport összeköttetésben van egymással?

Vagy esetleg a vesetáji fájdalom a nemrégiben kikeelt felfázásommal lenne összefüggésben? (tartok attól, hogy ismét felfáztam).

A derekam és a hátam máshol nem fáj, CSAK a bal oldalon. (Az elmúlt két hétben látványosan nőtt a pocim).

25 hetes kismama


2008. máj. 3. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajna lehet, hogy a vesemedencében még maradt valami. nagyon egyszerűen ki lehet deríteni, vigyél két pisit majd a dokidnak, egyik legyen nagyon megmosakodva persze egy középsugaras, tehát a vizelet középső mennyiségét fogd fel (steril üvegbe ám!!!!), majd a végét egy másikba (ez jön a vesemedencéből). tenyészteni kell, ha meg negatív akkor okozhatja az izomcsoportok feszülése is, ahogy írtad, de mivel említetted, hogy fel voltál fázva, ki kell zárni szerintem ezt a legelején!

Addig: sok folyadék, citrom, zokni és mezítenel lábban sehova nem lépni, nem ülünk hidegre!

meglásd meggyógyulsz!!!!

Boldog babavárást!

2008. máj. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!