Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy a kókuszmatrac...

Igaz, hogy a kókuszmatrac csak marketimg fogás? A szivacs matrac is megteszi nem?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
kókuszmatrac azért jo emrt olyan technológiával készül és olyan nyagu ami pl a vizeletet átengedi a rostaji közül illetve nagyon jol szellőzik nem pálik be a gyerek böre
2012. júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom biztos van értelme bár mi se vettük meg .

babáknak a keményebb szivacs a jobb a süppedős nem sokan ezért nem szeretik de van választék szv. semmi kényszer nincs csak terelés mert a kismama lét elég tág piac is .

de nem tukmálás mert lehet kapni matracot is jó minőségüt pl ikeában .

2012. júl. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem marketing fogás, hanem bizonyított, hogy a kisgyerekek gerincének a totál kemény matrac a jó kb. 6 éves korig. Ezt a kókuszmatrac biztosítja, azzal együtt, hogy jobban szellőzik is.


Persze lehet azt mondani, hogy mi is felnőttünk a szivacs matracokon. Persze. Meg a feles tejen is, meg a két szopi között adott teán is stb :o) Szerintem ez inkább olyan, hogy régen tollpárnán aludtak az emberek, most meg mindenféle antiallergén ágyneműt veszünk meg.... ez sem marketing fogás, hanem fejlődés.

Régen tv sem volt a családokban, most meg kb. a lap top az 5az1-ben kütyü.....


Szóval igen, megteszi a szivacs matrac is, de ha van esély megadni a jobbat a gyereknek, és anyagi keret is, akkor miért ne?

2012. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kókuszból is ugyanaz a szabály érvényes, mint a rendes matracra. 1x kell venni, de akkor nagyon jó minőségűt. A kókusz előnye (A jó minőségűekre gondolok itt!) h taszítja a poratkákat, nem porosodik, kemény , de mégis természetes. A rosszabb minőségűekről elhiszem, h van olyan,amelyik besüpped. Nálunk már a 2. gyerek "nyúzza" és semmilyen süppedés nincs rajta.
2012. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előnye még, hogy nagyon gyorsan szárad! Nálunk sem süpped be, a szivacs szerintem előbb-utóbb igen. A többit leírták már! :)

Én magamnak is ilyet szeretnék majd venni.

2012. júl. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még hozzátenném, hogy engem megnyugtat, hogy légáteresztő, mert nagyon sokszor úgy találok rá a csepp fiamra, hogy a feje bele van fúrva a matracba. rengeteget mocorog és vándorol álmában, én így vagyok nyugodt, hogy tudom, hogy a legjobb támaszték a kis gerincének, és belefulladni sem tud. Főleg, hogy ajándékba kaptuk, de erre nem sajnáltam volna többet költeni sem. Lehet más apróságokon spórolni, ha az anyagiakból indulunk ki.
2012. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Igen, légáteresztő, jót tesz a gerincnek, át lehet mosni. A szivacsmatrac 7000 lett volna a 140x70-es kiságyba, a kókuszt akciósan vettem 9000-ért. Ennyit a marketingről.:)
2012. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!