Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevehetek egy Aspirint 11...

Bevehetek egy Aspirint 11 hetes terhesen?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy valamelyik időszakban nem ajánlott mert vetélést okozhat.

Nagyon fáj a fejem és ez szokott segíteni. Mit csináljak?


2012. júl. 10. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szenvedtem az elején fejfájással,én két gyógyszertárba bementem,h terhes vagyok de napok ót fáj a fejem,azt mondták nem adnak semmit!

Igyak több vizet!

És lám másnapra elmúlt...Talán próbáld meg ezt!

2012. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Panadolt vegyél be, ha nagyon muszály, mert az penicilin alapú és nem ártasz vele a babának!
2012. júl. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, csakis a kék panadolt szabad.

De inkabb bird ki! Olvass hazi praktikakat, hatha elmulik attol is!

2012. júl. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Akkor megpróbálok még több vizet, lehet hogy tényleg itt a probléma mert úgy érzem, hogy ki fogom hányni, amikor iszom :( Persze nem hányom ki, de nem túl motiváló.

Fura, hogy délután aludtam, mikor a kisfiam is aludt és éktelen fejfájással ébredtem :( na remélem el fog múlni!

2012. júl. 10. 17:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Én csak algopirynt szedhetek...

22hkm

2012. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem most, de ha holnap napközben is előjön, akkor egy kis kávé segíthet, tágítja az ereket ugyan is és jobb lesz az agyad vérellátása tőle. Amúgy meg hidegvizes borogatás is szokott rajta enyhíteni, meg halánték masszázs (jó erősen), vagy a hüvelyk- és mutatóujjad közti csontok előtt ha jó erősen megnyomod két oldalról (alulról és felülről) és nyomva tartod pár másodpercig, majd elengeded és újra, akor ez a ritmikus fájdalom erősebb lesz, mint a fejfájás, és elmúlik tőle (akupresszúra).


21 h km

2012. júl. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aspirin az utolsó 3 hónapban nem ajánlott, rajta van a dobozán. Bár szerintem is inkább próbálj aludni egyet vagy ilyesmik. Én egyszer vettem be a 27.héten egy szem advilt mert annyira fájt az egyik fogam hogy már nem bírtam elviselni. Utána görcsölt a hasam de lehet nem attól, viszont féltem nagyon hogy valami bajt okoztam. Amúgy soha semmilyen gyógyszert nem szedek csak néha néha advilt ha nagyon rosszul vagyok, meg most ugye vitaminokat
2012. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Terhesen csak Algopyrint vagy paracetamol hatóanyagú(panadol, rubophen, mexalen, stb..) fájdalomcsillapítót lehet szedni!
2012. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! A fejfájás szerencsére másnapra elmúlt :)
2012. júl. 15. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!