Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barátnőm anyukája nagyon...

KicsiiAníí kérdése:

Barátnőm anyukája nagyon rámijjesztett = ( Aztmondta hogy elvetélhetek. Igaz ez?

Figyelt kérdés

Átmentem barátnőmhöz és kikéretőztem a wcre mert azthittem jön a nagy dolog" Sajnos az első hetektől kezdve tropa az emésztésem és székrekedéshez hasonló kemény a székletem.

Hát persze nem sikerült a dolog, és azt mondta a nő h : ha nyomod vagy erősködsz akkor elvetélhetsz.. "

Kérem hogy csak a normálisan válaszolni tudó emberek irjanak ! =) Kíméljenek meg a marhaságaiktól..

Akármennyire gáz érdekelne.. =)Lehet ijen ?


2012. júl. 11. 06:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem 2 hónapig volt szorulásom és csak úgy ment a dolog ha valami olyat ettem ami segített elég extrém volt és erőlködtem is inkább félj az aranyértől nekem nem lett.....ja és 39.hétre szültem
2012. júl. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%

Először is iLYen,másodszor pedig igen,lehet,de amelyik baba ennyitől elmegy,az amúgy sem lett volna egészséges. Nem nagy a valószínűsége,hogy ennyitől elvetélsz. De fogadj meg egy jó tanácsot: ne idegeskedj,ne parázz mindenen,mert akkor igen stresszes 9 hónapod lesz.

30 hkm

2012. júl. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy lehetne...A baba betegség miatt hal el elsősorban,nem attól,hogy erőlködsz wc-n.Én is megszenvedtem egy hete a wc-t,aggódtam is a kicsi miatt,nem-e nyomtam meg,de minden rendben van vele.28hkm
2012. júl. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
56%
hát nem biztos hogy jót tesz az erőlködés, bár szerintem inkább lesz aranyered tőle
2012. júl. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem! Viszont próbálj ki mindent, székrekedés ellen. Már elég sok praktika van...teljes mértékben egyik sem fogja megoldani a problémád,de ha már normalizálja a tüneteket, az már jó. Amúgy szerintem sok kismamában van egy ilyen fajta félsz, lehet, hogy sokaknál pszichésen alakul ki a székrekedés, mert pl. Nem mernek úgy nyomni,mint korábban, visszatartják stb. Persze tudom, hogy a hormonális változások is szerepet kapnak ebben a dologban...
2012. júl. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nagyon sokminden házi praktikát , mindenféle csodabogyót kipróbáltam már de nem nagypn hasznááltak.
2012. júl. 11. 06:37
 7/23 anonim ***** válasza:

sajnos sok kismama küzd székrekedéssel, ez is a terhesség tünete. Hashajtót nem szabad használni, de a sok gyümölcs, lekvár, folyadék talán segít :S nekem a kávé...

Ennyitől nem fog elmenni a baba, nyugodj meg.

Viszont kezd felháborítani, hogy a sok "jóakaró" mindenféle hülyeséggel paráztatja a kismamákat, aminek köze nincs a valósághoz, viszont jó nagy bűntudatot kelt, ha mégis elmegy a baba valami tök más ok miatt.

2012. júl. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm . a lekvárt még nem próbáltam , de olvastam egy blogon hogy a sárgadinnye és az őszibarack kedvező hatással hat az ilyen problémákra a magas rosttartalom miatt.

Sajnos a kávé kilőve a magasabb vérnyomás miatt. =(

2012. júl. 11. 07:01
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem vetélt el még pusztán azért, mert erőlködött a wc-n. Próbáld ki az aszalt szilvát, nekem az vált be, a magnézium is segíhet. Pl most tudsz enni sok őszibarackot.
2012. júl. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
aszalt szilva sem segitett de az őszibarackos témán rajta vagyok, remélem segít , mert nagyon kellemetlenül érzem magam.
2012. júl. 11. 07:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!