Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhes vagyok,...

11 hetes terhes vagyok, szerintetek ha alig eszek valamit elvetélhetek? Nincs étvágyam 56 kg kezdtem most 54 kg vagyok .

Figyelt kérdés

2012. jún. 16. 12:29
 1/9 anonim válasza:
100%
Miért nem eszel? Rosszul vagy? Ha legyengül a szervezeted, megvan rá az esély. Legalább gyümölcsöt, zöldségeket, vitamint egyél és igyál sokat, ki ne száradj!
2012. jún. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
jaj,orvos?védőnő?próbálj azért enni.
2012. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Velem is ugyanez van, nem kivanok semmit enni, foleg fott kajat nem. De eszem amit viszont kivanok, abbol sokat. Minden nap megiszok 1,5-2 liter vizet, folyadekot, es a gyumolcs az amit nagyon kivanok:)) cseresznye, gorogdinnye, ezekbol kiloszamra eszek naponta :))

Reggelizni reggelizek, azt kivanom, vajas kalacsot kakaoval pl, es napkozben meg amit eppen ennek. De leginkabb gyumolcs :)) + meg a leveseket kivanom, hideg gyumolcsleves, meg finomsagokat. Inni igyal, meg ha nem is kivanod, meg azert egyel is valamit, barmit, amit kivansz!

Igyal sokat, de azert enni is kell valamennyit:)

2012. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, 11+3 hetes kismama:))
2012. jún. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én az első négy hónapban 16 kilót fogytam,gyakorlatilag semmi nem maradt meg bennem,nem vetéltem el szerencsére.Próbálj meg naponta többször pár falatkát enni,sok gyümölcsőt egyél és igyál sok folyadékot,az orvosnak pedig említsd meg és kérd ki a tanácsát.
2012. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

7 kilót fogytam az elején, mert semmire nem bírtam ránézni. 7-et híztam utána a 20. héttől a 32.-ig, vékonyabban jöttem ki a kórházból, mint előtte.


A férjem orvos, ő mindig azzal nyugtatott, hogy a babához eljut, amire szüksége van, de emellett persze próbáltam a lehető legtöbbet megenni, amit tudtam. Törekedj erre te is, de nyugodj meg, nem lesz baj.


A babám közel 4 kilósan született egyébként, gyönyörű, és egészséges, mint a makk. :))

2012. jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem a mennyiség számít,hanem a minőség!

Igyál a Tőled telhető legtöbbet!

A Benned fejlődő kis emberkét nem a hús,zsír "táplálja",növeszti,hanem a vitaminok amiket elfogyasztasz!


A vetélés nem azért történik meg,mert valaki nem eszik... több más oka lehet (vas hiány,stressz helyzet,rosszul esik a kismama,hormonális okok...)


Boldog babavárást és egészséges kisbabát Minden Pocakosnak!! :-)


Üdv:3 lányos

2012. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Elvetélni nem fogsz, de próbálj meg legalább inni sokat! Később majd pótolod: csak eszel, eszel, éjjel is eszel :)
2012. jún. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát !
2012. jún. 16. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!