Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40. hétbe léptem bele a héten...

40. hétbe léptem bele a héten és vasárnap óta hol kevésbé hol jobban émelygek, szédülök és hányingerem van, szinte csak fekszek, nem merek felkelni mert rám tör a rosszullét! Szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés
Gondoltam a már régóta tartó kánikulára is és hétfői ctg-n a vérnyomásom is igen alacsony lett! A babának lehet ettől valami baja aki tud várom a tanácsokat!
2012. júl. 11. 08:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy a szülést jelzi előre a rosszul lét. Nincs hasmenésed? Amúgy meg az alacsony vércukortól is lehet, és ha nem vagy cukros, akkor, ha szédülsz akkor szopogass el egy keménycukrot (mondjuk gyümölcsöset) vagy egyél egy kocka csokit és jobb lesz.

Kitartás! Nem sokára babázhatsz! Úgy irigyellek! :)


21 hkm

2012. júl. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!