Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki 5. ,6. héten nem...

Ha valaki 5. ,6. héten nem kezd el émelyegni, hányni, annak már elő sem jön?

Figyelt kérdés
van olyan "időpont" amikor már kijelenthető hogy ez a terhesség nem lesz émelygős? természetesen a 40.hét kivételével:-DDD

2012. jún. 24. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem 12.hét határ. Addig ne nyugodj meg effelől.
2012. jún. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen határ. Ismertem olyat, akinek a 20. héten kezdődött. De az 5-6. hét még korai, a legtöbben a 6-10. hét között kezdik. Én mondjuk már az 5. héten, és jó sokáig kitartott...erre sajnos nincs szabály.
2012. jún. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én a 8.héttől hánytam 0-24-ben előtte semmi bajon nem volt.barátnőm aki most 28 hetes,a 20.héttől hány folyamatosan...

38hkm

2012. jún. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát sajnos erre nem lehet alapozni... Nekem 7. hétig semmi bajom nem volt és azt gondoltam, hogy már nem is lesz... De lett! :-) 8. héttől a 14. hétig majd meghaltam... Non-stop rosszullét! :-S

Valakinél nem is jelentkezik egész terhesség alatt, valaki meg végig rosszul van a 9 hónap alatt. ;-)

2012. jún. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hányni egyszer sem hánytam, viszont nem volt olyan nap, hogy ne lett volna hányingerem vagy ne émelyegtem volna, mondom ezt a 40. hétben :)

39 hetes kismama

2012. jún. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!