Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hogy fogja viselni...

Szerintetek hogy fogja viselni 1 éves fiam azt az 5 napot amíg én bent leszek a kórházban szülni? Még sosem voltam tőle külön.

Figyelt kérdés
Félek h nagyon kiakad, külföldön élük, anyum kijön már előtte 3 héttel, és míg kórházban leszek ő vigyáz majd rá, meg ugye estére férjem is midig hazaér. Attól is tartok, hogy pont akkor lesz a váltás, (jönnek férjem szülei is) mikor én bent leszek (programozott császár úgyh tudom) nem lesz ez túl sok a fiamnak? Főleg h utoljára 4 hónapja látta őket, nem hiszem h emlékszik rájuk és én sem leszek itt.
2012. júl. 11. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
a lányom17 hónapos volt amikor született öcsi.Vitték mindenfelé .ez nagyon tetszett neki.Amikor behozták látogatóba:ÚGY NÉZETT RÁM MINT EGY IDEGENRE!nEM ÉRDEKELTE HA ÖLELEM .nem volt sírás amikor elvitték akkor sem .Én sírtam.Aztán hazamentünk és helyre állt minden.Mondjuk ő ismerte azokat akik vigyáztak rá.
2012. júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ha nincs más megoldás, akkor még ez a legjobb, hogy ő otthon lesz a megszokott dolgai között téged meg minden nap meglátogat. Biztos nagyon anyás lesz meg sírni fog, ha el kell menni tőled a kórházból, de utána majd, ha otthon leszel, akkor foglalkozzál vele sokat, akár a házimunka rovására is.
2012. júl. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nővérem mikor bent volt a szülészeten a kislánya nem volt hajlandó vele még telefonon sem beszélni, mert otthon hagyta. (5 éves volt) Nem sírt nem nyafogott senkinek, csak nem beszélt az anyjával. (2 hete volt bent) Bevitték látogatni, ott elvolt, de semmi különös. Mikor hazajöttek abban a pillanatban elfelejtette a "sérelmét" a leányzó.
2012. júl. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tóth Bernadett2 ***** válasza:

Szia! Mintha én írtam volna... :) Mi is külföldön élünk, a fiam 21 hós lesz amikor szülök. Sosem voltam pár óránál többet volt tőle... Anyum nekem is jön ki ok elején, de nagyon félek h előbb beindul a szülés... Akkor nem tudom hova tenni a fiam. Császárom lesz nekem is, szóval a férjemnek bent kell maradnia elvileg estére segíteni. Legalább is a fiamnál így volt.

Annyi előny van h anyut megismer, mindennap skypeolunk, és amikor hazamegyünk 3 havonta akkor mindig megismeri.

Csak reménykedem h a kisebbik fiam akkor jön amikor anyu itt lesz...

2012. júl. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi is így vagyunk. Én magyar vagyok,férjem Nigériai és Londonban élünk. 14 hónapos volt a kislányom amikor született a hugica. Én szüleimet olyan 2 hónapja látta,párom szüleit pedig 1 éve. Anya egy hónappal előbb kijött. Akkor is többször otthon hagytam őket kettesben. Először csak pár órára utána egy napra és szülés előtt 1 héttel párommal elemntünk 2 napra wellnesezni,hogy szokja meg,hogy mamával alszik. :) 5 napot voltam bent a kórházban és picim anyával volt otthon egész nap. Minden nap behozták hozzám. Első nap amikor mentek haza volt nagy hiszti,de megértettük vele,hogy anya is megy haza pár nap múlva a kistesóval. Utána minden nap bent voltak egy órácskát és utána ment haza. De,ha ez így nem ment volna akkor párom is kivett volna pár nap szabadnapot,hogy otthon tudjon lenni a kicsivel. Könnyü szülést. :)

Egy 2 éves és egy 7 hónapos kislány anyukája,vmint 13 hkm. :)

2012. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!