Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden kórházban befektetik a...

Minden kórházban befektetik a problémamentes ikerterhes kismamákat?

Figyelt kérdés
Most hallottam, hogy Szegeden a 28. héttől befektetik az ikres kismamikat, akár van panaszuk, akár nincs.

2012. júl. 8. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Kecskeméten nem, igaz lehet orvosfüggő is.


35 hetes ikres kismama

2012. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kecskeméten nem, igaz lehet orvosfüggő is.


35 hetes ikres kismama, aki szabadlábon van:-)

2012. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán sem kell bemennem. Könnyű szülést nektek :) Én két csajt várok, 37+6 hkm
2012. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem vagyok ikres, csak nst-n találkoztam egy ikres kismamival, aki ezt mondta nekem.

Elgondolkoztam rajta, hogy mit is csinálnék, ha ikres lennék. (Első uh-on ketten voltak még.) Mert van itthon egy 4 éves fiam.

36hkm

2012. júl. 8. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Keszthelyen 36 hetesen akartak befektetni, de akkor már nem mentem volna, ha addig kihúztuk onnan már minden ok, bár ha nem lett volna itt az akkor 21 hós lányom, akkor befeküdtem volna, csak miatta nem. Aztán 35+5 hétre jöttek a fiúk, úgyhogy befekvés elmaradt. :-) Mindegyikőtöknek boldog babavárást és könnyű, gyors szülést!
2012. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!