Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. hétben vagyok, és fáj a...

6. hétben vagyok, és fáj a fogam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Gyógyszert nem merek, borogatás nem használt,szegfűszegolajat hallottam, hogy használhat, van még egyéb tippetek?
2009. júl. 12. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a fogorvoshoz, mondd meg, hogy terhes vagy, ő tudni fogja mit tegyen. Addig szopogass jégkockát.
2009. júl. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem, amint tudsz, menj el a fogorvoshoz.

A házi praktikák, úgysem segítenek tartósan.

Megmondod a dokinak, hogy várandós vagy, ugyanúgy megcsinál mindent, mint egyébként.

Nehogy rosszabb legyen, mert egy rossz fog okozhat koraszülést is. Persze, ha nincs kezelve, és elfajul.

Ha fájna a fogam én biztos elmennék fogdokihoz, bár utálom!

Boldog babavárást!

20+3 km

2009. júl. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Terhesség alatt az algopyrin engedélyezett.Menj mennél előbb fogorvoshoz.Úgy is kell menni ellenőrzésre és akkor ha még betömhető akkor mgmenekűl egy fogad .Ha nem akkor nem szenvedsz tovább.Szólj a fogorvosnak,hogy babát vársz hátha van olyan érzéstelenítője amit kismamáknál használhat.Beszélj a nődokiddal is.Nekem még beszokott jönni,hogy többször megmosom a fogam.A mentolos fogkrém ,ha bírod talán segít egy kicsit.Minden jót és boldog babvárást.31 hetes km.
2009. júl. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még most menj el!Én is húztam,halasztottam,aztán 33 hetesen egyszerre 4et kellett húzni,mert fájtak.Másnap megint mentem,mert megint megfájdult egy,azt ideg kezelték.Jobb ha időben elmész.


36h

2009. júl. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, persze, elmegyek fogorvoshoz, a lényeget sikerült kihagynom a kérdésből, hogy a hétvégét szeretném "átvészelni". :-))
2009. júl. 12. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!