Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 32-hétben vagyok és egyre...

A 32-hétben vagyok és egyre nagyobb szorongással gondolok a szülésre, babára. Mit tehetnék? A családnak ezt nem tudom elmondani. Más is volt hasonló helyzetben? Néha elfognak ilyen hullámok a legváratlanabb helyzetekben.

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
1.baba?
2009. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen és vártuk, és nagyon rendes a párom, ezért is szégyellem elmondani
2009. szept. 9. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

teljesen természetes ez a szorongás szülés előtt. nekem is voltak. de amíg egészséges a szorongás addig nincs baj.

egyébként hiába mondja bárki, hogy ne aggódj, mondani könnyű.

sztem most pihengess még nagyokat, mert , amikor itt lesz a pici nemigen lesz rá időd.

ha megszületett a pici más miatt fogod magad rágni. biztos jól csinálom? .....blabla....

boldog babavárást, és könnyű szülést

2009. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a leheto legcsodalatosabb dolog tortenik veled, bizz a testedben, latod milyen jol csinalta eddig is, vette az akadalyokat es eddig eljutottal, legyel erre buszke, igy fog hozzaalni a tested a kovetkezo par hethez is es a szuleshez is, kitartassal, termeszetesseggel, buzgalommal, egeszseges izgatottsaggal, tartsd ezeket szem elott es hasznald fel a szorongasaidat es negativ erzelmeidet arra, hogy atlenditsenek a magabiztossagba - felni is nagyon nagy energia, egy csomoszor foglalkozol vele, stb...hat hasznald arra ezeket a rossz gondolatokat, hogy a beloluk nyert energiabol higgy abban, hogy ha eddig okesan ment, ezutan is ugy fog, a tested nem fog magara hagyni, es a babad kozre fog mukodni, ketten megoldjatok, o is segit neked, te is neki, nagyszeru lesz es boldog!!!
2009. szept. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34 hetes km vagyok,nem tudom milyen a viszonyod a nogyogyaszoddal,de neki mindenfelekeppen mondd el,nincs mit szegyellni,szerintem o az egyeduli aki meg tud nyugtatni,hiszen ott majd o lessz veled es o segiti majd a vilagra a picit,ha megbizol benne,akkor mar nincs baj es szerintem ez a leg fontosabb.en is nagyon feltem,volt,hogy sirva aludtam el,a parom azt mondta hulyesegeket beszelek,ezert ugy dontottem,hogy inkabb a dokimmal beszelek,o nagyon megerto volt es hidd el nem ciki ha beszelsz vele,hiszen azert van,hogy segitsen,csak bizz benne.ha nincs meg a tel.szama kerd el,hogy megnyugodj,en is ezt tettem,sok sikert es kitartast kivanok:)
2009. szept. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megnyugtató szavakat, mindig izgulós voltam az is baj lehet, és ezt is szeretném jól csinálni, csak sajnos erre nem lehet úgy felkészülni, mint egy vizsgára.
2009. szept. 10. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!