Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már a szülés előtti szervez...

Ez már a szülés előtti szervezet tisztulás?

Figyelt kérdés

úgy 2 naponta sikerül nagydolgot alkotni, ma viszont 3x voltam a rötyin, hígabb volt és elég kevés, de akkor is 3x.

nem rontottam el a hasam.

ez már az lehet?



2012. júl. 11. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát ki tudja...

Nekem 37-38 hetesen volt ilyen, végül a 41. héten indították a szülést. :)


Nem lehet tudni egy hasmenésből még, de majd ha fájások is jönnek, akkor már biztosabb lesz.

2012. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 eszo ***** válasza:
mennyi idős terhes vagy?
2012. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem szombat reggeltől volt ilyen hasmenésszerűségem aztá

n vasárnap délután kettőre meg is lett a baba

2012. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanebben a cipoben jarok. 2 napja hasmenes,elotte orultem ha 2-3 naponta osszejott valami. Esetek 80%-ban azt olvastam h ez lehet elojele a szulesnek. Mi meg egyben vagyunk,de vmiert azt erzem h hetvegen babazok,pedig annyira raerne meg... :( 36hkm
2012. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hétfőre vagyok kiírva, de nincsenek fájásaim, csak ilyen sosem szokott nálam előfordulni.

majd kiderül

szurkoljatok!

2012. júl. 11. 19:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Jajj de jó neked!!!!Imádtam a szülés előtti izgalmat és mindkét szülésem óriási élmény volt!Könnyű szülést és boldog babázást kívánok Neked!És a kérdésedre is válaszolva,lehet a szülés előjele is akár.A nyákdugóval mi a helyzet?Nálam mindkét esetben úgy volt,hogy elment a nyákdugó délután,éjszaka kezdődtek a fájások és a hasmenés és délelőtt megvolt mindkét lányom.Ja,és táguló vérzés is volt nálam mindkét esetben,tehát elment a nyákdugó és onnan már barnázgattam.Nálam ezek voltak mindkét esetben a szülés beindulásának konkrét jelei.Ja,és a táguló fájás az olyan volt,mint ha megjött volna,tehát a hasam alja fájt.Természetesen ezek mindenkinál máshogy jelentkeznek,de talán nálad is lesz ebből egy-kettő és akkor már biztosabb lehetsz.Tudom milyen szörnyű,amikor nem tudja az ember,hogy mit is fog érezni.Milyen nemű lesz a babád és mi lesz a neve,ha megkérdezhetem?
2012. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

szia kedves utolsó, nyákdugó az megyeget kisebb darabokban, jóslóim is vannak, gyengébb-erősebb.

kisfiú lesz :D Levente

2012. júl. 12. 13:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok,nagyon szép nevet választottatok!Hát benne vagy a finisbe az biztos.szerintem pár nap és megszülsz.Mindenképp írd majd meg,hogy mi volt!
2012. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ma még semmi...
2012. júl. 12. 19:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Az még nem biztos,van még pár óra a mai napból!Drukkolok!
2012. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!