Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismamák, hogy vagytok...

6 hetes kismamák, hogy vagytok? Hogy birjátok a várakozást a következő UH vizsgálatig?

Figyelt kérdés
Én 5. héten voltam, és a 7.-en kell majd visszamenni. Egy örökkévalóságnak tűnik... nagyon izgulok hogy minden rendben legyen.
2009. júl. 12. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Multheten vaoltam 6+6 naposan eloszor uh-n de mar angyon turelmetlen vagyok pedig csak a 12-dik heten lesz a kovetkezo. :( Mar vert a babank szive.

Sajnos nagyon rosszul vagyok semmit nem tudok megenni. Hust egyaltalan semmilyen formaban meg felvagottnak sem. Csak egyedul a gyumolcstol nem vagyok rosszul. Barack, dinnye ez a ketto a kedvenc. Sajnos meg kenyeret sem tudok enni, meg a gondolatatol is oklendezem ugyhogy nekem a reggeli piritos hanyinger ellen nem jon be. Ha igy folytatom lassan elfogyok.

Boldog babavarast es remeljuk elrepul az ido a kovetkezo uh-ig valahogy. :)

2009. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem még 5 hetesen csak a petezsák látszott, meg a szikhólyag. Azért telik lassan az idő, mert már várom hogy a szive pulzálását is láthassam. Utána megnyugszom egy picit, hogy rendben van minden. De addig egy örökkévalóság minden nap.
2009. júl. 12. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:
szia én 07 09-én voltam uh-n a Dr azt monta 6 hetes terhes vagyok. 07 23-án kell mennem visza uh-ra akor 8 hetes leszek és már alig birom kivárni. (Főleg azért mert azt írta a papíra a szívhang sejthető és csak akkor nyugszom meg ha rendes szívhang lesz)
2009. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát én is igy vagyok.... a jövő hét nagyon nehezen fog eltelni mindkettőnknek.... ez a bizonytalanság a legrosszabb....
2009. júl. 12. 16:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én ma vagyok 7+4km és 27én megyek dokihoz ami egy évnek tűnik olyan messze van,én multhéten hétfőn voltam már láttunk szívhangot!!Remélem minden rendben van a babámal.Nekem csak a melleim fájnak meg néha pici hányinger nah meg fáradtság érzet azon kívűl szerencsére semmi!
2009. júl. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!