Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismamik hogy vagytok...

11 hetes kismamik hogy vagytok? Hogy bírjátok türelemmel a 12. heti ultrahang vizsgálatig?

Figyelt kérdés

Én 2 hét múlva megyek, akkor már 13 hetes és 1 napos leszek és nagyon nehéz kivárni ezt az időt!

11+0 km


2011. ápr. 11. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 12+1 naposan mentem, de alig bírtam ki. Ez múlt kedden volt. Minden percben azon paráztam hogy megvan még a baba stb... de nem kellett, minden ok volt. Most inkább az őrjít meg, hogy most vagyok pont 13. hetes és a következő uh. a 18. héten lesz. Hol van az még...Pffff... Nagyon nehéz a várakozás, főleg, hogy én itthon vagyok, mert lombikos vagyok! De hát, csak kibírjuk valahogy addig:)
2011. ápr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát én a 12. és a 18. heti kötelező uh közé szerintem beiktatok egy plusz uh-t az orvosom magánrendelőjében :)

Egyébként én pedig inszemes vagyok :)

2011. ápr. 11. 09:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Ma vagyok 12hetes. 19én megyek legközelebb orvoshoz,utána uh-ra! Türelmes vagyok,mer tudom,hogy minden rendben,pocakom is szépen gömbölyödik:)
2011. ápr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én tegnap lettem 11 hetes. Én is nagyon várom már a 12 hetes uh-t, de még nem tudom pontosan, mikor megyek. Kitartás mindenkinek, és ne izguljatok, úgyis minden rendben lesz!!!
2011. ápr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló! De jó, teljesen ugyanannyi idősek vagyunk! Én is múlt kedden voltam a 12 hetesen, de előtte egy héttel voltam a magándokimnál, így tudtam, hogy minden rendben lesz. Legközelebb április utolsó hetében, 16 hetesen megyek hozzá. Már nagyon várom! :)
2011. ápr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én holnap megyek dokihoz,aztán gondolom megbeszéljük az Uh időpontját.Én is izgulok,de tudjátok csak pozitívan:)11 hkm
2011. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!