Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire "normális", hogy az...

Mennyire "normális", hogy az utosló trimeszterben nem hízok?

Figyelt kérdés

4-5 kg súlyfelesleggel kezdtem, 30 hetesen +10 kg nál jártam, most 3 héttel később semmit nem híztam.

Az első babával is lelassuzlt már nálam ilyenkor a hízás, és a 36, hét után nem híztam.


Hétvégén megyek dokihoz.


Mennyire szokványos ez,hogy ilyenkor enm hízik a kismama???


2012. júl. 12. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
az utolsó trimeszterben az egyikkel fogytam 2 kilót, a másikkal tartottam a súlyom. Attól, hogy a baba hízik, nekünk nem kell feltétlenül. Attól ő még jól érzi bent magát. Illetve már egyre kevésbé, mert egyre szűkösebb neki a hely, de érted, mit akarok mondani. Semmi baja nem lesz attól, hogy Te nem hízol, attól ő még vígan gyarapszik.
2012. júl. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyelőre én sem hízok,de már felszedtem annyit,amennyit a végéig kellett volna,15 kg-t.. Remélem nem nagyon fogok már,persze az sem baj,ha igen,de már régóta semmit nem híztam. Bár az is hozzátartozik,hogy diétára vagyok fogva és már nincsenek is zabarohamaim.

30 hkm

2012. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bármi lehet normális. Én pl. a 30. hétig alig híztam, így utána több jött fel, de így sem sok (8 kiló). Babám szépen fejlődött, egészséges baba lett.

Sógornőm meg elég hamar felszedett 20 kilót, aztán megállt és több nem jött rá a végén.

A babák ettől még szépen fejlődhetnek, hiszen elveszik azt ami kell nekik. Ez nem csak a kismama súlyától, hízásától függ!

2012. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 8 kilót híztam összesen eddig, de a harmadik trimeszterben semmit. Kánikula, sok gyümölcs... gondolom ezért nem. Sokat is ittam, kb. 4-5 litert naponta, eltelítődtem. Nem is ettem annyit a nagy meleg miatt.

1 hét múlvára vagyok kiírva.

2012. júl. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a 34. hétig felszedtem 14 kg-ot, utána már semennyit, 39 hetesen szültem. Pedig nekem az étrendem sem változott, sőt, így hogy azt tapasztaltam, hogy nem hízok, még bátrabban is ettem. Van aki ilyenkor hízik a legtöbbet, más meg nem. Nem hiszem, hogy ez probléma.
2012. júl. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam is mindkétszer az utolsó trimeszterben volt a legkevesebb a hízás, kb. 1 kg. És a babáim elég nagyok lettek, túl is hordtam mindkettőt. Szerintem ez elég szokványos, a kismama ha nem is tudatosan, de kisebb adagokat eszik, mert kevesebb fér be egyszerre, lehet, hogy több energiát használ fel a baba is, hiszen ilyenkor jó tempóban hízik stb.
2012. júl. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!