Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is aluszékonyak vagytok a...

Ti is aluszékonyak vagytok a 3. trimeszterben? Én 32 hetes vagyok, és éjszakánként képes vagyok 10-11 órákat aludni. Ez normális?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Én még ugyan csak 20 hetes vagyok, vagyis a 2. trimesztert taposom, de a kezdetektől álomkór van rajtam. 10-14 órákat alszom :) Szerintem aludjunk, amíg lehet :) Boldog babavárást!
2012. ápr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szerintem is jót tesz a babának, fekve a keringés is jobb a pocakban. Csak egy kicsit néha lelkiismeretfurdalásom van, hogy mindig menőkés voltam, most meg állandóan csak döglök és dűtögetem a fenekem... :S
2012. ápr. 6. 12:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Hogy normális vagy nem azt nem tudom, de mostanában én is rengeteget alszom. Örüljünk neki, majd ha kint lesz a baba, biztos nem lesz így :)

Különben második trimeszterben nagyon rosszul aludtam, most talán pótolok előre és visszamenőlegesen is. :)

37 hkm.

2012. ápr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aludj, annyit, amenyi jol esik. En is lefekudnek meg delben is, csakhat nekem nem elso gyerek.
2012. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ó, én is folyton aludnék, de nem tudok úgy feküdni, hogy jó legyen. :( De az inger meglenne. :))


35 hetes km

2012. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bal oldal a tuti. és ne szórakozz a párnákkal, meg hogy mit hogyan polcolj minek alá, csak a figyelmedet vonják el. elég a takarót alápakolni, nyögni egy jajj de jó-t és már mehet is a szunya. Semmi nem állhat a szunya és közém :)!!
2012. ápr. 6. 14:11
 7/10 Babi0906 ***** válasza:

Örülj neki,hogy ennyit tudsz aludni. Addig jó amíg teheted :) Nálam teljesen változó,van amikor egész este meg de. alszok máskor meg egész este csak forgolódok és hajnalra megunom és inkább felkelek tv nézni.

34 hkm

2012. ápr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már minden pózt, egyik sem jó, de a bal oldal a legrosszabb... :D
2012. ápr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:)). Hát akkor te másképpen keringsz mint a többi ember, vagy nem tudom :). Elég puha az ágyad? Nekem pl kimondott kedvenc "döglőhelyem" a kanapé, mint egy rossz macskának, mert puha, kb 3-5 fokban felfele lejt, így a hátamat nekitámaszthatom fekvő helyzetben a támlának, a pocakom meg egyenletesen "fel van polcolva" vagy hogymongyam. Sok sikert :)!
2012. ápr. 10. 11:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Óh, az ágy tökéletes, de ha balra fordulok, akkor a baba hihetetlen táncba kezd, és egy másodpercre sem áll meg. :D Háton megfordulok, jobb oldalon meg egyszerűen csak mindig utáltam, de most kénytelen vagyok. :D
2012. ápr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!