Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamaként ehetek feta sajtot?

Kismamaként ehetek feta sajtot?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A penészes sajtokat nem szabad,én úgy tudom.
2012. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Imádom a camambertet,de nem merek enni,mert én is úgy hallottam,hogy nem szabad.. nehéz megállni,amikor a párom előttem majszolja,de ha újra szabad majd mindent,akkor tuti megeszek vagy 5öt,csak úgy magában :))
2012. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Csaponane ***** válasza:
22%

Ne egyetek semmilyen nyers sajtot. Feta, camembert-et nem lehet. Itt olvashatsz bővebben a tiltott ételekről:


[link]


Szia

20 hkm

2012. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Ennyi erovel semmit se egyunk... Annyi mindent nem lehetne. Es muert? Mert vki okos kitalalta... Mamaink biztosan nem foglalkoztak ilyenekkel. Jobban artasz ha kivanod de nem eszel. En fetat is ettem csomoszor,meg ittam tonicot,meg tengeri halat. Mert ez esett jol. Ha vmi nem jo,barmirol is legyen szo,a baba jelezni fogja. Persze dontse el mki maga h mit eszik es mit nem,de semmi bajod nem lesz egy kis fetatol.
2012. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Ja es e szerint az iras szerint EHETSZ feta sajtot.
2012. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A cikk szerint tényleg ehetek fetát,sőt mozzarellát is! :) ez jó hír! Ma nem bírtam megállni,h ne egyek pár kocka fetát... Ezek szerint a bébinek nem lesz baja tőle.

2012. júl. 12. 16:21
 7/11 Csaponane ***** válasza:
53%
Azt eszik mindeni én tőlem amit akar! Én kibírom, hogy nem eszek ilyesmit. Ennyi erővel ne együnk semmit? Ezt nem értem, hiszen akkor ezek szerint itt mindenki megeszi az emulgálószereket is nem törődve azzal, hogy mit eszik meg. Hát egészségére! Szerintem sok finom étel van ezek elhagyása mellett is!
2012. júl. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt nézd meg, hogy pasztőrözött tejből van-e, az a dobozán rajta szokott lenni. Ha pasztőrözött, nyugodtan.
2012. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én bizony ettem már a baba óta háromszor is camambertet, mert rajongok érte.

Nem a piacról vettem, ahol a tűző napon árulnak ismeretlen nénikék, hanem az Intersparban. Nem lett semmi bajom tőle.


A házi tejet mondjuk már azóta felforralom, bár így már nem az igazi.

20hkm

2012. júl. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amúgy tonikot sem szabad elvileg??

Mert én hetente iszok belőle 1 litert, annyira imádom.

2012. júl. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!